Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

Stres czy co ???

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor rufus1
Użytkownik
#31 - Posted: 22 Cze 2006 12:40 
Nie ma sprawy. Ten rodzaj filtra akurat przy "piaskowcach" na pewno bedzie bardzo pomocny, wrecz idealny. Ja tez teraz zastanawiam sie czy nie zainstalowac wlasnie takiego filtra zamiast dużej gąbki, tu mam dobrze z obsługa poniewaz akwarium stoi na najwyższym pietrze regału i od góry maga sobie w razie czego grzebać.
Leszek

Autor timus
Użytkownik
#32 - Posted: 22 Cze 2006 12:59 
Oba otwory w karnistrze są tej samej średnicy. Wogóle wszystkie otwory sa takiej samej srednicy (chodzi tu o kruciec przy pompie).

Nie testowałem go wcześniej. U Sławka odpalilismy pierwszy i może właśnie trzeba będzie uciec z ta pompa do kubła. Jest gdzie ja upchnąc.

Marcin.T <')))><

Ps. Sławek to ten kolega który był ze mną w Okazie jak sie poznaliśmy Leszku. Mówiłem Ci że zaraziłem następnego tanganikomaniaka ;)

Autor rufus1
Użytkownik
#33 - Posted: 22 Cze 2006 13:07 
Rozumiem. No to ci sie udalo Marcinie skutecznie "zarazić" Slawka Tanganika, mam ndzieje ze bedzie zadowolony z wyboru biotopu i że ryby dostarcza mu wiele milych wrażeń.
Z tego co mi sie wydaje to otwory wlotowy i wylotowy nie sa takiej samej srednicy, ale moge sie mylic. Wylotowy jest nieco mniejszy.
Leszek

Autor Slawo
Użytkownik
#34 - Posted: 22 Cze 2006 13:13 
,,,,,Jezeli sa to drgania i niskie buczenie, słyszalne nawet ludzkim uchem to chyba ryby nieźle dostaja "po uszach" ,,,,,


No to się wydało , jestem zmuszony pracować z timusem :-)) ale jet ok

A co powiecie na hałas z pompy filtra mechanicznego np. turbo 8 W napewno kazdy z nas ma coś podobnego w zbiorniku.

slaw

Autor rufus1
Użytkownik
#35 - Posted: 22 Cze 2006 13:36 
Ten akurat tak mi sie wydaje jest do zniesienia. Przynajmniej moje ryby to jakoś wytrzymuja, a szczegolnie narybek. Jest to chyba lepsze do zniesienia dla moich ryb niz np. moja twarz przed akwarium ;-).
To ile ta pompa fonntanowa ma wat?
Leszek

Autor Slawo
Użytkownik
#36 - Posted: 22 Cze 2006 14:04 
Pompa to dwudziestodwu watowa maszyna Aqela.
Teraz już wiem dlaczego moje ryby sie chowają jak mnie zobaczą.Pewnie jest dla nich szokiem :-]

Autor rufus1
Użytkownik
#37 - Posted: 22 Cze 2006 14:20 
No to ma prawo tak buczeć i drgac w akwarium.
Proponuje wyjac pompe ze zbiornika i tak jak napisał Marcin gdzieś ja "upchnać" poza akwarium.
Leszek

Autor Slawo
Użytkownik
#38 - Posted: 22 Cze 2006 14:26 
I tak też zrobię, to postanowione. Nie ma nic ważniejszego od dobrego samopoczucia ryb.

Pozdrawionka.

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / Stres czy co ??? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®