Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

Petrochromis sp. Moshi Yellow

Autor admin
Admin
#1 - Posted: 21 Lip 2006 19:52 
Dotarła do nas nowa dostawa, a w niej 2 nowe petrusie: Moshi yellow Mabilibili i Kasumbe Halembe. Oba gatunki przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Są niesamowite. Żółto -pomarańczowy kolor Moshi występuje zarówno u samców jak i u samic. Cudeńka.

Marta

Autor rufus1
Użytkownik
#2 - Posted: 21 Lip 2006 22:20 
Marto gratuluje nowych gatunków!!! Super!!!! Ahh!! szkoda ze tego nie moge zobaczyc :-(. Bede musial kiedys pomyslec o tych Moshi yellow intensywniej. Już raz mnie natchneło na ten gatunek, ale na razie zbiorniki mnie ograniczaja. Ale na penwno kiedys beda u mnie, mam taka nadzieje.
A jak xenotilapie?
Leszek

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 22 Lip 2006 07:36 
Xeny jak na razie ok. Tembwe to jednak najpiękniejsza odmiana wśród papilo i ogólnie xen. Wg mnie saąw bardzo dobrej kondycji, ładnie się wybarwiają.

Co do petrusi to kolorystycznie przepiękny też jest Kasumbe, plamki pomarańczowe na całym niebieskim tułowiu, rewelacja.

Ponadto przyleciał Eretmodus Mpimbwe - cudo! ja jeszcze nie widziałam tak pięknej ryby.

Marta

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 22 Lip 2006 10:30 

Autor rufus1
Użytkownik
#5 - Posted: 22 Lip 2006 10:54 
Marto rzeczywiscie ten Eretmodus robi wrazenie, ładna rybka. No czadu daja ten P. Moshi Yellow'y. Przepiekne ryby!!!! to jest to!!! Poprostu bede je musial mieć, tylko zbiornik skombinuje wiekszy, a co tam najwyżej jakieś trofeusy zmienia zbiornik lub właściciela.
A czy beda fotki Xen?

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 22 Lip 2006 11:39 
Leszku

Magda z Przemkiem mają robić zdjącia jutro, pojutrze, więc jakość ich będzie jak zwykle super. Te robiła moja córka Ania tak jak umiała.

Przywieźliśmy też pięknego Lamprologus ocellatus Kigoma, ale wg mnie i Sendoga to L. wauthioni. Jak tylko Magda zrobi zdjęcia podeślę je TooOldowi do identyfikacji. Rybka jest niesamowita, przepięknie ubarwiona.

Przyleciał też duboisi Kigoma - tego mamy po raz pierwszy.

A zapomniałam powiedzieć, wczoraj wypuściła maluchy samiczka P. texas Gold. Takie 14-15 sztuk. Są niesamowite.

Marta

Autor rufus1
Użytkownik
#7 - Posted: 22 Lip 2006 12:56 
Marto zdjecia ktore juz sa w galerii z nowej dostawy sa rowniez super. Twoja corka zrobila je na prawde dobrze, przynajmniej dla mnie. Kolorostyka ryb i tła jest dośc naturalna dlatego napisalem że P. Moshi sa takie piekne oraz eretmodus. Takie zdjecia czasami równiez pobudzaja wyobraźnie i zastanawiam sie czasami czego ta fotka jeszcze nie pokazala. doskonalym uzupełnieniem będa zdjecia Magdy i wtedy bedzie cały, prawdziwy obraz ryb.
W takim razie czekam na dalsze fotki Magdy i Przemka.
Gratuluje maluchów P. texas Gold.
Leszek

Autor timus
Użytkownik
#8 - Posted: 28 Lip 2006 11:38 
I co nowego w śród najnowszych przybyszów ( w szczególności petrusi ; ) )?

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#9 - Posted: 28 Lip 2006 12:02 
Raczej dobrze, jedzą, a to najważniejsze. Powoli pierwsze ryby wycieraja sie juz. Najchętniej robia to Chipimbi.

Bardzo piekne są trofcie Mpimbwe i annectens Mtoto. No a Ikola!

Marta

Autor timus
Użytkownik
#10 - Posted: 28 Lip 2006 12:12 
Oj żeby tak Moshi Yellow sie wytarły! Zanim trafią do klijenta.Mazenie!

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#11 - Posted: 28 Lip 2006 13:15 
Raczej marzenie - ale cuda zawsze są. Niestety prawie wzsytkie jada pod koniec przyszłego tygodnia do swojego zbiornika.

Marta

Autor timus
Użytkownik
#12 - Posted: 28 Lip 2006 13:24 
Nie ma sie co martwić!

Dopóki Wy jesteście będzie można je sprowadzić i te moje ; )

Marcin.T <')))><

Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / Petrochromis sp. Moshi Yellow Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®