Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini /

Bulu Point

Autor grzes_1_
Użytkownik
#1 - Posted: 7 Paź 2006 14:41 
Mialo byc na mejla do p. Marty ale co tam napisze na forum ;)

Wiec tak od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem stadka bulu pointow sytuacja na dzis wyglada tak rybki aklimatyzacje przeszly pomyslnie pokarm pobieraja chetnie sa zywe ciekawskie chyba im dobrze

Pani Marto te dwa poturbowane samce dochodza do siebie ten mniej poszarpany juz w zasadzie odbudowal pletwy z drugim sprawa ma sie nieco gorzej jemu w leczeniu postanowil przeszkodzic dominat i tak kilka razy dzienie z upodobaniem go tarmosi, mimo to pletwy i luski odrastaja rybka nie odstaje od reszty chetnie pobiera pokarm wiec jestem dobrej mysli.
Pozdrawiam
Grzes

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 7 Paź 2006 16:37 
Witam

Mam nadzieje, że stadko szybko się powiększy, maluchy dorastają powoli. Czy ryby wykorzystują kryjówki w zbiorniku, czy gonione osobniki chowaja się, czy są cały czas na widoku?

Marta

Autor grzes_1_
Użytkownik
#3 - Posted: 9 Paź 2006 11:27 
Przepraszam ze dopiero teraz weekendowalem sie co do rybek gonione osobniki chowaja sie w kryjowkach w okresach spokoju cale stadko zgodnie zeruje na kamieniach

pozdrawiam
Grzes

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 9 Paź 2006 11:39 
Wg mnie sytuacja się ustabilizuje i nie powinno być problemu. Zbiornik jest bardzo duży i ryby mają się gdzie chować.

Marta

Tropheini Forum Tropheus Tanganika / Tropheini / Bulu Point Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®