Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Inne ryby tanganickie Forum Tropheus Tanganika / Inne ryby tanganickie /

Cos jeszcze do piaskówek ;)

Strona  Strona 3 of 3:  « Previous  1  2  3  
Autor admin
Admin
#61 - Posted: 30 Lis 2006 16:35 
Wiem tez że Marte fascynuja takie nowe ryby. Zreszta pisała że lista zamówień będzie musiała sie zwiększyć ;)


Zadałam pytanie Michelle. ale ona jest nad jeziorem bo kończą nowy odłów w Kongo. Musimy czekać do przyszłego tygodnia na jej odpowiedź.

marta

Autor timus
Użytkownik
#62 - Posted: 30 Lis 2006 18:21 - Edytowany przez: timus 
Marcinie troche pokory;spokojnie;moze cos jest z ta ryba tródnego w utrzymaniu. A za chwile;Zadałam pytanie Michelle. ale ona jest nad jeziorem bo kończą nowy odłów w Kongo. Musimy czekać do przyszłego tygodnia na jej odpowiedź.

I za to Marto Cię lubie. Nie jesteś nic mniej szurnięta niż ja! (oczywiście chodzi mi o świra n punkcie ryb) ale jak wspominałem ja jestem jeszcze mały ;)

Marcin.T <')))><

Ps W Przyszłym tygodniu odbieram moja piaskownice ;) Tak że przed świętami.... he he

Autor admin
Admin
#63 - Posted: 30 Lis 2006 18:59 
No tak - to już któryś "wariat" na Święta robi zbiornika - będzie czas na napatrzenie się, co?

Marta

Autor artkras12379
Użytkownik
#64 - Posted: 30 Lis 2006 22:39 
WITAM
Marto, jaki to cudowny czas na nową piaskarnię przed Świętami, ile czasu na ..., nieprawdaż???
Dłuży mi się ten czas do 15, nie możemy sie juz z Lechem doczekać. Chyba zrobię sobie "falę" ;-)
Marcinie, na razie priorytet to "Księżniczki", ich aklimatyzacja i adaptacja do nowych warunków oraz obserwacja ich zachowań. O innych rybach na razie w ogóle nie myślę, na to przyjdzie jeszcze czas. A wpuszczac będzie do czego.
pzdr
Artur

Autor timus
Użytkownik
#65 - Posted: 1 Gru 2006 07:24 
No tak - to już któryś "wariat" na Święta robi zbiornika - będzie czas na napatrzenie się, co?

Ja wariat stawiam zbiornik na Świeta bo wyobraź sobie że będe miał urlop! Kilka dni przed i tydzień po sylwestrze. Więc będe przy całej praktycznie aklimatyzacji ;)

Marcin.T <')))><

Autor timus
Użytkownik
#66 - Posted: 1 Gru 2006 07:26 - Edytowany przez: timus 
Marcinie, na razie priorytet to "Księżniczki", ich aklimatyzacja i adaptacja do nowych warunków oraz obserwacja ich zachowań. O innych rybach na razie w ogóle nie myślę, na to przyjdzie jeszcze czas. A wpuszczac będzie do czego.

Wiem wiem!! Ja wszystko wiem jestem z Leszkiem na "stałym łączu" i trzymam ręke na pulsie. Chodziło raczej Artur o taką luźną opinie ;)

Marcin.T <')))><

Ps. Właśnie sie wysypałeś do kogo wędrują te piękności ;)


Autor tooold
Użytkownik
#67 - Posted: 1 Gru 2006 07:59 
Ps. Właśnie sie wysypałeś do kogo wędrują te piękności ;)

a ja czytam i myślę - komuś odbiło i hoduje Neolamprologus brichardi ;-)

Autor admin
Admin
#68 - Posted: 1 Gru 2006 09:05 - Edytowany przez: admin 
Tak Jurku

wszyscy ostatnio używają określenia "księżniczka' myśląc o red princess. Ja też czasami mocno muszę się zastanowić o czym mowa -:))

Marta

Autor artkras12379
Użytkownik
#69 - Posted: 1 Gru 2006 10:05 
WITAM
Marcinie, a jakaż to znowu tajemnica ;-)
Nawet tak na luźno ciężko jest mi w tej chwili cokolwiek zaplanować.
Tak jak napisałem, obserwacja ich zachowań, temperamentu i tzw. "odwagi, śmiałości". Myślę, że na tej podstawie będzie można cokolwiek zaplanować, "coś" co będzie im przeszkadzało jak najmniej !!!
pzdr
Artur

Autor timus
Użytkownik
#70 - Posted: 1 Gru 2006 11:26 
OJ! Artur ludzie sie pytaja kto jest tym szczęśliwym nabywcą. Nie tylko na forum!

Marcin.T <')))><

Autor admin
Admin
#71 - Posted: 5 Gru 2006 08:48 - Edytowany przez: admin 
Michelle odpisała

Nie ma problemu z odłowieniem Grammatotria

Marta

Autor timus
Użytkownik
#72 - Posted: 5 Gru 2006 09:55 
No to świetny News ;) Z tym że teraz to raczej chyba niewielu było by chętnych. Ja bynajmniej był bym zainteresowany dopiero po przeprowadzce.

Możesz marto na maila powiedziec w przybliżeniu jaki to koszt?

Marcin.T <')))><

Ps. Widze że nawet Szefowa sie myli w nazewnictwie ;) Ale to pewnie pośpiech ;)

Autor admin
Admin
#73 - Posted: 5 Gru 2006 10:13 
Ps. Widze że nawet Szefowa sie myli w nazewnictwie ;) Ale to pewnie pośpiech ;)

Tak pośpiech - niestety miałm krótka noc -juz poprawiałam

Marta

Autor timus
Użytkownik
#74 - Posted: 5 Gru 2006 10:16 
Ja cos o tym wiem ;) Na szczęście zaczynamy chamować przed świętami. A puźniej urlopik i trzy tygodnie błogiego lenistwa i ślęczenia przed piaskownicą ;)

Marcin.T <')))><

Autor jacekkudla
Użytkownik
#75 - Posted: 5 Gru 2006 10:25 
Tylko łopatkę i grabki dobre do tej piaskownicy dobierz coby dobre babki wyszły:):):):)

JAcek

Autor drwie
Użytkownik
#76 - Posted: 18 Gru 2006 17:17 
Tu chodzi o obsadzie do mojego baniaczka który stanie w salonie budowanego przezemnie domku ;) Mam juz wyprowadzone oświetlenie nad nim teraz biore sie za kanalize i wode. A będzie miało dno 300x80i60h. A co obsad sie do niego w mojej głowie przewineło!

Timus, a jakie oswietlenie zaplanowales?
Pzdr
Przemek

Autor drwie
Użytkownik
#77 - Posted: 18 Gru 2006 17:18 
Tu chodzi o obsadzie do mojego baniaczka który stanie w salonie budowanego przezemnie domku ;) Mam juz wyprowadzone oświetlenie nad nim teraz biore sie za kanalize i wode. A będzie miało dno 300x80i60h. A co obsad sie do niego w mojej głowie przewineło!

To byl cytat z postu Timusa (musialem poprawic)
Pzdr

Strona  Strona 3 of 3:  « Previous  1  2  3 
Inne ryby tanganickie Forum Tropheus Tanganika / Inne ryby tanganickie / Cos jeszcze do piaskówek ;) Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®