Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Inne ryby tanganickie Forum Tropheus Tanganika / Inne ryby tanganickie /

enantiopusy i ich zachowanie

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor JacekK
Użytkownik
#31 - Posted: 3 Lut 2006 14:47 
nastepnym razem bo jak bylem pierwszy raz Robert nie pozwolil mi sie zamykac z Marta sam na sam u rybek :)
Pozdrawiam

Autor timus
Użytkownik
#32 - Posted: 3 Lut 2006 14:52 
Podczas moich wizyt w firmie tropheus również patrzałem w głównej mierze na trofcie. Ale zawsze robiłem dokument w postaci filmiku i teraz jak wracam to patrze na wszystkie ryby oprucz trofci i się zastanawiam co wybrać. Najchętniej wszystkie ale..... ; )
marcin.t

Autor rambowskixx
Użytkownik
#33 - Posted: 3 Lut 2006 15:03 
Pomijając tropheusy to najlepszym wyborem były by napewno enantiopusy lub xenotilapie ochrogenys ndole:-)

Autor timus
Użytkownik
#34 - Posted: 3 Lut 2006 15:32 
Niewątpliwie są urocze ale nie zapominaj o: synodontach ;ophtalmotilapiach cyprochromisach wszystkie ryby z tanganiki mają w sobie to cos. A reszta to żecz gustu a o tym nie można dyskutować bo ile ludzi tyle zdań ; )
Marcin.T

Autor JGr
Użytkownik
#35 - Posted: 3 Lut 2006 15:34 
nie zapominaj o: synodontach

Duże brawo!!! :-)

Jarek

Autor JacekK
Użytkownik
#36 - Posted: 3 Lut 2006 15:41 
jak to Leszek napisal te ,, pielegnice piaskowe,, maja cos w sobie ....teraz juz wiem co mial na mysli ...ophtalmotilapie dalem koledze ... lelupi znajomemu hodowcy... zredukowalem obsade n.speciosus ...wszystko dla enantiopuskow ... lepszej reklamy nie trzeba :).
Pozdrawiam

Autor rambowskixx
Użytkownik
#37 - Posted: 3 Lut 2006 15:44 
Hehehe Marcinie ale ja mam rownież Cyprichromisy i paracyprichromisy więc wiem w czym ból. Najlepiej postawic kilka dużych zbiorników i na jakiś czas problem z głowy:-)

Łukasz

Autor timus
Użytkownik
#38 - Posted: 3 Lut 2006 16:24 
Otuz to! Ja na dzień dzisiejszy mam odpalone tylko 400L z trofciami i parką simo. Oprucz akwa dla narybku. Ale na podwurku stoi jeszcze 240L i 100L pod regał z 400L wejdzie jedno takie o powieszchni dna 150x50 i 40-45 wysokie czyżby piaskowe cudeńka w przyszłości??? Ale czeka na Wasze artykuły o nich bo po przygodzie z simo nabrałem trochę pokory. WIEC PISZCIE PANOWIE!!!!
Pozdrawiam Marcin.T

Autor Belgrano
Użytkownik
#39 - Posted: 4 Lut 2006 11:37 
No to musze z nich zrezygnować, za małe akwarium. A szkoda bo sliczne ryby i te kratery. No nic kiedyś może znajdę nowe lokum na wieksze akwarium.

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Inne ryby tanganickie Forum Tropheus Tanganika / Inne ryby tanganickie / enantiopusy i ich zachowanie Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®