Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Inne ryby tanganickie Forum Tropheus Tanganika / Inne ryby tanganickie /

Xenotilapia flavipinnis - kryterja dobierania pożywienia

Autor Mateusz
Użytkownik
#1 - Posted: 25 Lis 2009 22:27 
Witam!

Jak w temacie interesuje mnie jak dobieracie rodzaj pokarmu do częstotliwości jego podawania dla X.flavipinnis ?
Tzn. jak często podajecie dane pokarmy i jakie? Chcę stworzyć menu dla moich przyszłych xen i wolę wiedzieć wcześniej jakie mają zwyczaje żywieniowe. Jakie mrożonki, jak często? i jakie suche i jak często? Przeczytałem chyba wszystkie artykuły na necie ale nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie :)
Może znajdzie się ktoś kto pomoże ?

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 26 Lis 2009 06:07 
W ostatnim Tanganika Magazyn przygotowałam opis wszystkich gatunków xenotilapii. Przy opisie j napisałam czym w naturze się odżywiają: czyli skorupiakami z grupa Harpacticoida, oczlikem i mikonicieniami.

Na tej podstawie łatwo przygotować menu: czyli mrożonki skorupiakowe, oczlik, kryl, mysis, moina, dafnia. Jako dodatek można podawać inne pokarmy Czyli NF Cichlid medium i S, NF Colour, Danichi, OSI Cichlid, OSI Kryl i inne. Czasami można podawać niewielkie dawki spiruliny.

Marta

Inne ryby tanganickie Forum Tropheus Tanganika / Inne ryby tanganickie / Xenotilapia flavipinnis - kryterja dobierania pożywienia Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®