Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Inne ryby tanganickie Forum Tropheus Tanganika / Inne ryby tanganickie /

Tak poszukiwany L. Meleagris?

Autor HeniuG
Użytkownik
#1 - Posted: 5 Lut 2006 12:50 
Kiedyś miałem tego ciekawego muszlowca, ale potem zastąpił go Similis. Ale obecnie chcąc mieć go znowu, okazuje się jego brak na rynku. Czy ktoś pomoże mi go zdobyć?
Heniu

Autor tooold
Użytkownik
#2 - Posted: 5 Lut 2006 14:25 
ciężko bardzo, mam dwa samce i szukam samiczki .

Autor HeniuG
Użytkownik
#3 - Posted: 5 Lut 2006 15:46 
A była to kiedyś tak popularna rybka. Myślałem, że bez problemu ją zdobęde, a tu krach. Może odezwie się ktoś kto ma ją na zbyciu.

Heniu

Autor slomiany
Użytkownik
#4 - Posted: 6 Lut 2006 09:55 
Możesz zobaczyć na stronie www.tanganica.cz jest tam oferta gdzie można kupić melagrisy niestety jak już pewnie zauważyłeś jest to strona czeska.
POZDRAWIAM

Autor HeniuG
Użytkownik
#5 - Posted: 6 Lut 2006 11:58 
Pytanie do Marty.
Czy udało się rozmnożyć w swoim zbiorniku?

Heniu

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 6 Lut 2006 13:00 
Nie, bo ich nie mam. Zbyt szybko schodzą. Ja nazywam je deficytowym towarem

Marta

Autor zydekk
Użytkownik
#7 - Posted: 6 Lut 2006 13:18 
zbyt często zchodzą czyli szybko chorują i zdychają czy moze są krótkowieczne???
bo nie zrozumialem słowa;)
pozdrawiam
Krzysztof

Autor admin
Admin
#8 - Posted: 6 Lut 2006 14:02 
Są bardzo rzadkie w jeziorze. Raz dostaliśmy 6 sztuk, ostatnio 2 sztuki. Zamawiamy sporo (a mimo to dostajemy po kilak sztuk) i mimo, że są bardzo drogie wszystko sprzedajemy na bieżąco

Marta

Autor Sendog
Użytkownik
#9 - Posted: 10 Lut 2006 10:35 
U mnie jeszcze się nie rozmnożyły. Samiec narazie jest dość agresywny w stosunku do samicy choć coraz częściej jej nie przegania lecz adoruje. ze względu na chwilowe kłopoty zbiornikowe są z brevisami. Czują się dobrze ale żeby doczekać się potomstwa muszę je chyba zostawić same w zbiorniku. Samica jest prze świetna - ciekawska, żarłoczna nie boi się w ogóle. Samiec jest bardziej płochliwy. choć gwarantuje że pogryzie rękę włożoną do zbiornika.

Inne ryby tanganickie Forum Tropheus Tanganika / Inne ryby tanganickie / Tak poszukiwany L. Meleagris? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®