Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Inne ryby tanganickie Forum Tropheus Tanganika / Inne ryby tanganickie /

Frontosa-problem czy nie?

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor ralf
Użytkownik
#31 - Posted: 10 Lip 2013 22:45 
kryla nie chca jesc wypluwają, krwetki jedzą nie chętnie, kupuje im koktajlowe bo te jeszcze jakoś zjedzą, dziś jest juz pozno ale jutro sprawdze wode rano

Autor admin
Admin
#32 - Posted: 11 Lip 2013 07:14 
To naucz je jeść odpowiednie pokarmy, a ochotka musi iść w odstawkę. Tego nie powinny jeść cyprichromisy.

Ochotka nie jest złym pokarmem, ale podawana z umiarem i odpowiedniej grupie ryb.

Marta

Autor ralf
Użytkownik
#33 - Posted: 11 Lip 2013 10:07 
ale prosze powiedzieć co moze byc przyczyną że jedne są blade, a inne czarne, to jest teraz najważniejsze noi oczywiscie nie chcą nic jesc i chudną... :(

Autor admin
Admin
#34 - Posted: 11 Lip 2013 10:58 - Edytowany przez: admin 
Nie wiem co jest przyczyną, być może maja infekcję. Zrób zdjęcia ryb!! albo nakręć film

Podmieniłeś wodę? Jakie masz teraz parametry? Jak chcesz pomocy to musisz robić to co piszę.

Podmiany wody codziennie przez kilka dni, nie karm ryb, mierz parametry wody regularnie i zdjęcia ryb. Bez tego nikt nic Ci nie powie co im jest.

Marta

Autor ralf
Użytkownik
#35 - Posted: 12 Wrz 2013 14:45 
Witam,teraz już wiem co to było- TO BYŁY WICIOWCE, paskudne pasożyty ryb, Dziękuję barzo za poradę... Pozdrawiam teraz jestem zadowolony z mojej obsady urosła i nabrała formy ale zostały mi tylko 2 cyprichromisy :(. Proszę mi doradzić gdzie mogę kupić ryby w dobrej kondycji i czy macie państwo takie ryby u siebie, dodam że moje mają wielkość 7-8cm i podobne wielkością chciałbym dokupić. Pozrawiam i dziękuję serdecznie za poradę :)

Autor admin
Admin
#36 - Posted: 12 Wrz 2013 15:59 
Na forum nie ma giełdy, ani porad gdzie kupic. Jak jesteś zainteresowany zakupem u nas ryb to poproszę o maila.

Uważam, ze cyprichromisy nie są najlepszą obsadą do Cyphotilapia. Ale to Twój wybór.


Marta

Autor ralf
Użytkownik
#37 - Posted: 12 Wrz 2013 16:30 
Proszę powiedzieć jaka jest najlepsza obsada dla fronci? Pozdrawiam i przepraszam za post o kupieniu

Autor admin
Admin
#38 - Posted: 12 Wrz 2013 16:41 
Pisaliśmy o tym juz wiele razy:)

Wszystko zależy od wielkści zbiornika jaki masz. Podaj wymiary

Marta

Autor ralf
Użytkownik
#39 - Posted: 12 Wrz 2013 17:02 
Moje akwarium 160x60x60

Autor admin
Admin
#40 - Posted: 12 Wrz 2013 18:30 
To np.: Altolamprologus, Lepodiolamprologus attenuatus, L. cunningtoni, L. elongatus, L. lemairii, Greenwoodochromis chrystyi, "Gnathochromsi" pfefferi.

Marta

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Inne ryby tanganickie Forum Tropheus Tanganika / Inne ryby tanganickie / Frontosa-problem czy nie? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®