Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Inne ryby tanganickie Forum Tropheus Tanganika / Inne ryby tanganickie /

A. Compressiceps problem

Autor Fifcia
Użytkownik
#1 - Posted: 10 Gru 2013 15:37 - Edytowany przez: Fifcia 
Witam w 450l mam 4 Frontosy,2 Lelupi i 2 szt A. Compressiceps Gold około 5 cm.Kupując trudno było dobrać parke więc jeden A. Compressiceps jest większy drugi mniejszy z założeniem że ten mniejszy może być samicą no ale to tylko przypuszczenie jednak moje pytanie dotyczy ich wspólnego pływania.Od samego początku większy rządzi pływa po całym akwa a mniejszy niestety ciągle siedzi w rogu i przy próbie wypłynięcia z niego zostaje natychmiast zagoniony przez większego na miejsce,trwa to już około miesiąca i nic się nie zmienia nie jest dopuszczany do jedzenia a większy przeganiając go jakby go podgryzał dosyć agresywnie :( nie wiem co powinnam zrobić dodać jakąś rybke czy jak? Możliwe że to dwa samce albo dwie samice albo po prostu większy nie akceptuje mniejszego ...nie wiem czy mogłabym jakoś zadziałać ?

Autor Fifcia
Użytkownik
#2 - Posted: 22 Gru 2013 19:33 
O rany tyle wyświetleń i zero odpowiedzi ? Jest tu ktoś kto się zna czy to forum od zadawania pytań a odpowiadających nie ma ? Bo jeśli tak to lepiej napisać w czołówce : zadaj pytanie a na odpowiedź nie licz :(:(

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 23 Gru 2013 07:19 

Inne ryby tanganickie Forum Tropheus Tanganika / Inne ryby tanganickie / A. Compressiceps problem Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®