Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Inne ryby tanganickie Forum Tropheus Tanganika / Inne ryby tanganickie /

anubias???

Autor nail83
Użytkownik
#1 - Posted: 27 Wrz 2016 07:34 
witam forumowiczów i adminów po dłuższej nieobecności! mam małe pytanko,z uwagi iż jest to moja pierwsza miniTanga to wole popytać bardziej doświadczonych... warunki lokalowe pozwoliyy mi na postawienie zb. o zabójczych wymiarach 60x35x30h,na dno piasek kwarcowy/rzeczny 50/50grzałka 75w,filtr eheim2213-wkład ceramika,gąbka,keramzyt i pół kg grysu koralowego,oświetlenie 3w(światło ciepłe) no i wiadomo muszle....docelowo po ustabilizowaniu parametrów ma mieszkać tam harem n.similis...i wreszcie moje pytanie-jest sens wkładania tam jeszcze anubiasa wysokiego(Bartera) którego kłącze ma 20 cm -czy muszlowce zrobią i tak swoje porządki patrząc na to że lubią sobie pokopać???

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 27 Wrz 2016 09:37 - Edytowany przez: admin 
anubiasem zajmiesz mnóstwo miejsca pozbawiajac ryby odpowiednich warunków do życia. Masz niski zbiornik, więc raczej rośłiny moga w nim wyglądać brzydko, ale to moje zdanie.

Naturalnymi gatunkami w jeziorze jest walisneria czy rogatek. Pomyśl może o takich. Znajdź mniejszą odmianę/gatunek walisnerii

Marta

Autor nail83
Użytkownik
#3 - Posted: 27 Wrz 2016 20:00 
tak przypuszczałem pani Marto! więc pozostaje piach i muszle w zasadzie i to mi pasuje,bo z obsadą już sie nie da nic pokombinować... pozdrawiam

Inne ryby tanganickie Forum Tropheus Tanganika / Inne ryby tanganickie / anubias??? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®