Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Inne ryby tanganickie Forum Tropheus Tanganika / Inne ryby tanganickie /

Obsada do 126l

Autor tomeek7
Użytkownik
#1 - Posted: 21 Lip 2006 12:37 
Witam!

Mam pusty baniak o pojemnosci 126l..... Czekam tylko az zrobie pod niego szafke (na razie tylko nie mam zadnego pomyslu ciekawego i dlatego ) i zakladam tange w tym baniaku... I problem mam odnosnie obsady... bowiem mam kilka propozycji tylko nie wiem ktora bedzie sluszna... mysle ze cos mi doradzicie zeby nie spartolic na starcie...

1. para ksiezniczek z burundi i stadko mlodych pokolen
2. parka naskalnikow + parka szczelinowcow
3. parka A. Calvus
4. parka A. Compressiceps
5.

A moze macie jeszcze jakies inne propozycje?? jestem otwarty na wszelkie sugestie !!!!!!!!

Autor fazi64
Użytkownik
#2 - Posted: 21 Lip 2006 13:27 - Edytowany przez: fazi64 
Witam,
Mam mieszane uczucia, czytajac te same posty na kilku forach.
Wydaje mi sie, ze kazdy zakladajacy akwarium powinien najpierw miec w glowie, co chce hodowac - dochodzenie do tego, szperanie w literaturze, internecie, porownywanie mozliwosci (finansowych, dostepu do pokarmu, wody, itp.) to IMHO najprzyjemniejsza czesc wstepnego przygotowania nowego baniaka. A takie: "poleccie co wpuscic do ..... litrow" - to pojscie po najmniejszej linii oporu.
Troche wiecej samodzielnosci w i odrobina inwencji pilnie poszukiwane... ;))
Potem powstaja tasiemcowo ciagnace sie tematy - bo u nas wszyscy sa lekarzami, trenerami pilkarskimi i..........
Sorry za uszczypliwosc (moze to wina pogody).
Pzdr.
Fazi64

Autor tomeek7
Użytkownik
#3 - Posted: 21 Lip 2006 13:54 
to moze inaczej sprecyzuje pytanie.... ktore z tych ryb mozna hodowac w zbiorniku 126l zeby nie meczyc ryb i zeby zyly w zgodzie...

Inne ryby tanganickie Forum Tropheus Tanganika / Inne ryby tanganickie / Obsada do 126l Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®