Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

ZeoWonder do filtra z tropheusami

Autor levy30
Użytkownik
#1 - Posted: 18 Wrz 2007 12:20 
witam,mam takie pytanie-wczoraj wsypalem do jednego pojemnika w filtrze ZeoWonder bo bylem pewien ze usowa amoniak i krystalizuje wode,stabilizuje ph.ale gdzies na forach przeczytalem ze obniza ph,i teraz mam problem bo boje sie ze spadnie w akwar.ph.moze macie jakies doswiadczenia z tym wkladem-czy mozna go stosowac w akwar.z tropheusami.pozdrawiam.

Autor timus
Użytkownik
#2 - Posted: 18 Wrz 2007 14:26 - Edytowany przez: timus 
Nie stosowałem tego wkładu. I nie wierze do końca w te cuda na kiju. Podstawa to stabilna biologia w akwarium i nie trzeba wspierać sie cudami.

A strasznie dziwi mnie zawsze takie podejście jak Twoje. Wkładasz coś o czym nie masz pojęcia a dopiero później pytasz. To niebezpieczne nawyki!

Marcin.T <')))><

Ps. A to co piszą o nim http://www.e-pasaz.pl/x_C_I__P_29521455.html

Autor levy30
Użytkownik
#3 - Posted: 18 Wrz 2007 23:51 
zeo-wonder to zeolit,jeden z bardziej popularnych materialow filtracyjnych,a nie jakies cudo na kiju,chyba ze stabilna biologia w/g ciebie to gabka.......ale sory,troche mnie ponioslo,bez obrazy chcialem tylko sie dowiedziec czy przypadkiem nie spadnie ph.wiekszosc opisow mowi ze stabilizuje ph,ale w jednym napisano ze obniza ph dlatego chcialem sie upewnic.pozdrawiam.

Autor Mariusz_B
Użytkownik
#4 - Posted: 28 Wrz 2007 09:49 
Mam używam jako ostatni materiał w filtrze Unimax700. Wszystko ok :).

Autor levy30
Użytkownik
#5 - Posted: 28 Wrz 2007 14:20 
dzieki Mariusz B,o taka odpowiedz mi chodzilo i jestem teraz spokojniejszy.pozdrawiam.

Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / ZeoWonder do filtra z tropheusami Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®