Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

filtracja do 300 l - kaskada + filtr wew.

Autor cyprian
Użytkownik
#1 - Posted: 22 Sty 2008 11:19 
Witajcie,
odgrażałem się, że zakupię akwa 300 l. dla swoich umęczonych w 150 l. trofci. No i stało się. Marząc jeszcze o tym akwa produkowałem filtr do niego. Filt zewnętrzny z plastkikowego pojemnika, turbiny atmana 203 i paru innych elementów. Nie przewidziałem kilku spraw i zostałem teraz z akwarium bez filtra. Oczywiście nie ma problemu z zakupem filtra i prawdopodobnie będzie to Atman cf 1200, ale mam pomysł na wykorzystanie tej turbiny (dodając do niej dwie gąbki w plastikowym tunelu) i dokupieniu filtra kaskadowego do akwa o pojemności do 300 l. Co sądzicie o takim zestawieniu (kaskada + turbina z gąbkami jako filtr wew.)? Ma to rację bytu, czy będzie zbyt słabe do tej pojemności? I co sądzicie o kaskadach do dużych akwa. Chwalę je sobie przy mniejszych pojemnościach ale powyżej pewnej granicy nie mam żadnych doświadczeń. Acha, obsada to 13 tropheus maswa, ale chciałbym coś do nich dodać, o ile pozwolicie:). Ale o tym w następnym poście...
Cyprian

Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / filtracja do 300 l - kaskada + filtr wew. Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®