Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

panie i panowie rysa w srodku baniaka chyba mam problem co sadzicie

Autor aarko1
Użytkownik
#1 - Posted: 28 Maj 2008 19:27 
jak powstała mała rysa w srodku przez czyszczenie,pod czyscik musiał sie dostac grys dolomitowy to były moje pierwsze kroki dzis juz uwazam ale rysa została mam 150/50/60 panorame i na tej przedniej szybie była mała rysa niewidoczna teraz jest bardziej widoczna i tego co wczesniej nie widziałem zaczyna sie ciagnac nie mocno ale dalej ,grubosc szyby 10mm ,czy ja dobrze mysle moze nastapic katastrofa musiał bym zrobic dobre zdjecie ocenicie sami czy mam wydatek nowy

Autor worton
Użytkownik
#2 - Posted: 28 Maj 2008 19:30 
Hej,

fota :D. Ale jezeli rzeczywiscie jest tak jak mowisz i rysa sie powieksza to szykuj reczniki i to w miare szybko :/ tym bardziej, ze nie jestes pewien, ze to Ty porysowales baniak. Jak szybko ta rysa sie wydluza?

Pozdrawiam.

Autor aarko1
Użytkownik
#3 - Posted: 28 Maj 2008 19:44 
mysle ze ryse ja zrobiłem mogł sie dostac pod czysik grys ,powoli rosnie ale rosnie mała delikatna prawie ze nic ,juz od dwoch miesiecy zrobie foto jesli bedzie to mozliwe widac to tylko od dołu baniaka pod pewnym kontem

Autor Jac
Użytkownik
#4 - Posted: 29 Maj 2008 22:47 
witam, rysa na zewnątrz jest goźna, w środku raczej nie, chyba że jest głęboka. Jeżeli ciąłeś kiedyś szybe to wiesz, że po nacięciu jej diamentem, trzeba ją obrócić na drugą strone i wtedy przełamać. W akwa jest podobnie, niewielka rysa na zewnątz już znacznie osłabi szybe, pzdr

Autor aarko1
Użytkownik
#5 - Posted: 2 Cze 2008 21:18 
# Posted: 29 Maj 2008 22:47
Cytuj

witam, rysa na zewnątrz jest goźna

rysa jest od srodka zrobiłem zdjecia, obserwuja ja cały czas ale sie bardziej uwidacznia i tu jest problem, wczesniej jej nie było tak widoczna jak dzis

Autor aarko1
Użytkownik
#6 - Posted: 2 Cze 2008 22:20 

Autor aarko1
Użytkownik
#7 - Posted: 6 Cze 2008 21:53 
czy ktos te zdjatka zobaczył

Autor marti
Użytkownik
#8 - Posted: 6 Cze 2008 23:21 
Myślę że wiele osób oglądało ;)
Nie jestem specem od szkła, ale wydaje mi się, że nie jest to wyjatkowo groźna rysa, gdyż jej brzegi są nieregularne. Widać, że jest zarysowane, ale moim zdaniem nie pęka więcej i nie powiększa się bardziej niż na początku. Powiększająca się, groźna rysa, ma gładkie brzegi.
Poza tym , gdyby się powiększała, to przez te 10 dni, już byś miał wodę na dywanie.
Wygląda brzydko i tyle.

Autor aarko1
Użytkownik
#9 - Posted: 7 Cze 2008 21:10 
no dzieki jak naradzie wody niemam pokoju, moja nieuwaga i poczatki doprowadziły do tego przestrzegam innych bo niewesoło by było trofeusy zbierac na dywanie dzieki za wypowiedz tak i tak ja pilnuje ryse zeby w razie w. przeniesc towarzystwo no i co wydac kase na nowe pozdr

Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / panie i panowie rysa w srodku baniaka chyba mam problem co sadzicie Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®