Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

jakie swiat³o

Autor Zwyczajny242
U¿ytkownik
#1 - Posted: 8 Lip 2009 13:57 
juz poradzilem sobie z korzuchem na powierzchni wody:))) teraz putam i ¶wiat³o obecnie uzywam jednej swietlówki 30 watowej o dlugosci 90 cm i zastanawiam sie czy nie jest to jeszcze za mozne swiat³o dla moich ryb co o tym myslicie jezeli zle zrobilem to pomozcie jaka swietlówke za³ozyc lub jak st³umic swiat³o????

Autor nechor
U¿ytkownik
#2 - Posted: 8 Lip 2009 14:57 
Znalazlem niedawno taki artykul - wg mnie odpowiada na sporo pytan.

Autor Zwyczajny242
U¿ytkownik
#3 - Posted: 9 Lip 2009 07:10 
Witam ale gdzie znalaz³es

Autor nechor
U¿ytkownik
#4 - Posted: 9 Lip 2009 09:03 

Autor Zwyczajny242
U¿ytkownik
#5 - Posted: 9 Lip 2009 13:40 
dziekuje bardzo za link ale niestety w niczym mi nie pomógl musze sie dowiedziec konkretnie jakie swiat³o byloby najlepsze najlepiej od ludzi ktorzy ze swiat³em juz co kombinowali mysla³em nad opti natural ktore nadaje sie do malawi lub nanganiki ogladajac zdjecia tego biotopu w tv lub w necie nie jest tam bardzo jasno i powiem wiecej wyglada to lepiej

Autor nechor
U¿ytkownik
#6 - Posted: 9 Lip 2009 14:58 
Wg mnie jasno nie jest na zdjeciach, bo podloze tanganickie jest dosc "bure". Ale w sumie ja zamierzam swiatlem wyznaczac tylko dlugosc dnia, wiec bede montowal oswietlenie raczej symboliczno - ozdobne na wieczor (nie na calosc dlugosci, tylko bardziej strefowo). W dzien mam tylko swiatlo naturalne i ryby wygladaja bardzo ladnie.

Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / jakie swiat³o Top

Twoja wypowied¼ Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani u¿ytkownicy mog± tutaj pisaæ. Zaloguj siê przed napisaniem wiadomo¶ci albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®