Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

wzrosły możliwości...:)

Strona  Strona 4 of 4:  « Previous  1  2  3  4  
Autor Piotersky
Użytkownik
#91 - Posted: 27 Paź 2013 10:24 
Szkoda, że wątek umarł.

Autor zibi_69
Użytkownik
#92 - Posted: 28 Paź 2013 11:20 
Nic nie umiera...wszystko żyje:)
Zmieniłem wystrój - kamienie na jasne wapienie.
Oświetlenie i filtracja bez zmian.
Karmię pokarmami SERA, TROPICAL, NATURE FOOD, mrożonki kryla, krewetki
Rybki żyją - po zejściu (niewyjaśnionym samca beta) reszta ryb nie "okazuje" żadnych problemów, rozmnażają się - młodzież z jednego tarła wyłowiłem przypadkiem:).

Autor Piotersky
Użytkownik
#93 - Posted: 28 Paź 2013 16:31 
Świetnie - tak trzymać :]
Nie daj się prosić o aktualne zdjęcie dużego zbiornika.

Na zajawkę, co u mnie było słychać 3miesiące temu...



Uploaded with ImageShack.us

Pozdro!

Autor kolumb2331
Użytkownik
#94 - Posted: 13 Gru 2013 00:52 
Kiedyś nakłoniłem znajomego do domu żeby postawił kwadrat 120x120x100
Sam nie mam możliwości na takie akwa ze względu na mieszkanie w blokowisku, tak czy siak od razu można zauważyć różnice w zachowaniu ryb np. Cypry w takim akwa to coś pięknego.
OPIS AKWARIUM: Prosty, po środku tzw. wyspa, na dnie xenotilapie na wyspie leleupy, w toni cyprichromisy. Szczerze coś pięknego, aa rzadko posadzone nurzańce olbrzymie. W porównaniu z moim w tedy dość sporym prostokątem to niebo a ziemia! jedyna wada jaką miało to akwa to na 2 rogach zwisające węże od filtrów, były plany o tubie pośrodku ale wtedy to było prawie nie osiągalne i daliśmy spokój. Pewnego popołudnia wróciliśmy stadem z imprezy nad ranem było już dość jasno, gdy przeszliśmy przez salon koło akwa rozproszone cypry raptownie zebrały się w tzw. chmurkę i widać było że nas obserwują :]. coś naprawdę fajnego. Wszystkim ze wszystkich akwari w śród znajomych cieszyło się największym uznaniem z wielu zresztą biotopów sam miałem wtedy sześć szkieł w małym pokoju spałem na materacu pośrodku! :]. mamcia kazała mi zamontować licznik! hehe to były piękne czasy. Tak czy siak reasumując wszystko, kwadratowe akwa są jak dla mnie/nas najfajniejsze. Pozdrawiam. Tanga rządzi.

Autor admin
Admin
#95 - Posted: 13 Gru 2013 07:49 
Masz rację, mam taki zbiornik i zachowania ryb są wg nas zupełnie inne niż w akwarium długim.

Możesz zrobić zdjęcia u znajomego, albo poprosić go aby je u nas wstawił?

Marta

Strona  Strona 4 of 4:  « Previous  1  2  3  4 
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / wzrosły możliwości...:) Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®