Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

Cykl Azotowy co i jak?

Autor Lukaszek
Użytkownik
#1 - Posted: 26 Mar 2010 22:43 
Witam czy ktoś z was jest w stanie rzetelnie i czytelnie dla początkującego opisać cykl azotowy krok po kroku. Interesuje mnie wszystko co powinno i nie powinno się dziać w moim akwarium w okresie jego "dojrzewania", tydzień po tygodniu.Interesuje mnie również co mogę lub powinienem dodawać do wody w tym czasie, czy ma być to jakaś chemia czy ryby startowe, jeśli tak to jakie. Nie jestem profesjonalistą a chce zacząć, zacznę dobrze = mam szanse się nim stać.

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 27 Mar 2010 07:13 - Edytowany przez: admin 
Lukaszek

Może poczytasz ostatni numer Tanganika MAGAZYN tam dokładnie opisał Nurosław start zbiornika. Ponadto o tych problemach napisaliśmy już na forum mnóstwo razy.

Nieco chęci w poszukaniu tematów:))

Marta

Autor Lukaszek
Użytkownik
#3 - Posted: 27 Mar 2010 19:57 
To nie tak jak pani myśli, że na łatwiznę, że nie szukam, szukam naprawdę bardzo długo i owszem znajduję szczątkowe informacje w pojedynczych postach... Godziny a może dnie zejdzie aż to poskładam w logiczną całość. Ok rozumiem macie swój czas który również z jakiś przyczyn jest ograniczony. Powalczę jeszcze i poszukam...

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 27 Mar 2010 20:00 
Napisałam Ci wyraźnie gdzie dokładnie można znaleźć o starcie zbiornika.

Marta

Autor krzysiekgrab
Użytkownik
#5 - Posted: 28 Mar 2010 06:15 

Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / Cykl Azotowy co i jak? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®