Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

muszle w akwarium

Autor michal1313
Użytkownik
#1 - Posted: 3 Maj 2010 01:33 
witam
ryby, które posiadam to trofki, eretmo, petrikole, a wystrój to otoczaki rzeczne kilka traw.
czy dodanie to tej obsady i wystroju, muszli Neothauma doda biotopowości akwarium? czy raczej w okolicach terytoriów ww. ryb muszle te nie występują? a może ktoś z Was posiada taki wystrój?

michał

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 3 Maj 2010 08:23 
biotopowości

Określ najpierw co znaczy biotopowość wg Ciebie?

Eretmodusy, sumiki i trofeusy żyją w strefach skalnych.

Marta

Autor michal1313
Użytkownik
#3 - Posted: 3 Maj 2010 19:27 
witam
wiem, że trawy występują w strefie przybrzeżnej i ujściach jeziora jak pamiętam lub tylko ujściach i pwenie nie powinny być w akwarium pewnie też pomieszałem gatunki i ich rodzaje, które występują ze sobą w danym rejonie lecz gdy zakładałem zbiornik to nie myślałem tak jak teraz. więc chodzi mi tylko o występowanie muszli w jeziorze tzn. czy są wszędzie i czy jest bezpiecznie je dodać do mojego akwarium z tymi własnie rybami czy może będzie się to ze sobą gryzło?

michał

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 3 Maj 2010 19:55 
W strefach skalnych muszle nie występują. W zbiorniku stanowią jakiś tam element dekoracji. Zwykle dość szybko w naszej wodzie się rozpuszczają.

Marta

Autor michal1313
Użytkownik
#5 - Posted: 3 Maj 2010 21:28 
dzięki Marto za odp., więc zrezygnuję z nich.
co jest jeszcze charakterystycznnego co wysętpuje w jeziorze, a można włożyć do akwarium?

michał

Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / muszle w akwarium Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®