Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

szybka prośba o pomoc

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor sander
Użytkownik
#31 - Posted: 2 Cze 2010 11:13 
Ja mam także Wasze ryby z odłowu i mają one takie same podmiany jak wszystkie inne moje ryby bez względu na to czy są z odłowu czy nie. Nie widzę różnicy w zachowaniach po podmianie między odłowami a innymi rybami wszystkie reagują tak samo wesoło i szczęśliwie.

Autor admin
Admin
#32 - Posted: 2 Cze 2010 13:26 
Kuba

Ale nie każdy ma taką wodę jak Ty i lepiej jest wykazać ostrożność niż potem płakać.

Marta

Autor sander
Użytkownik
#33 - Posted: 2 Cze 2010 14:05 
Jak zawsze i tym razem podkreśliłem, że jest to uzależnione od jakości wody jaką dysponujemy. Oczywiście także po transporcie nie wolno wkładać ryb do "nowej" wody a nawet powinno się ryby na jeden dzień umieszczać w wodzie, która kwalifikuje się do podmiany. Moja kranówka jest tak naturalna, że podajemy ją dziecku od urodzenia, bez gotowania.

Autor Zwyczajny242
Użytkownik
#34 - Posted: 2 Cze 2010 14:23 
wiecie gdzie moge dostac silikon ''lakma ka 11'' do klejenia dużych zbiorników?

Autor admin
Admin
#35 - Posted: 2 Cze 2010 14:28 
"nowej" wody a nawet powinno się ryby na jeden dzień umieszczać w wodzie, która kwalifikuje się do podmiany

Dokładnie tak:))

Zwyczajny242

Wpisz w google nazwę pojawi Cię sporo sklepów:))

Marta

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / szybka prośba o pomoc Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®