Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

komin w akwarium pomoc

Autor mariusz1604
Użytkownik
#1 - Posted: 30 Lis 2010 18:55 
witam planuje zrobic komin aby pobieral wode gora i dolem czy ktos z forumowiczow posiada jakies informacje lub zdjecia konstrukcji takiego komina z gory dziekuje

Autor jaosh
Użytkownik
#2 - Posted: 30 Lis 2010 19:53 
Nie jestem pewny ale jak zrobisz wloty u dołu i u góry to te na górze się nie sprawdzą bo woda będzie zasysana dołem chyba, że pompa będzie na tyle wydajna i podoła wymaganiom uzupełniania stanu wody w baniaku

Autor mariusz1604
Użytkownik
#3 - Posted: 30 Lis 2010 19:59 
wiec raczej polaczenie gora dol nie sprawdzi sie?Chodzilo mi aby czyscilo czesciowo dno z zanieczyszczen mechanicznych.Masz moze jakis pomysl chce miec zbiornik jak najmniej bezobslogowy.Ale bez przesady lubie troszke sie pobawic z pupilami.

Autor jaosh
Użytkownik
#4 - Posted: 30 Lis 2010 20:14 
Proponuje pompy cyrkulacyjne. Jedna z przepływem 12000l/h powinna wystarczyć na Twój baniaczek. Druga sprawa. Jeżeli będziesz odpowiedni karmić ryby to dużo na dnie osadzać ci się nie będzie

Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / komin w akwarium pomoc Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®