Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

Mały problem

Strona  Strona 6 of 6:  « Previous  1  2  3  4  5  6  
Autor sander
Użytkownik
#151 - Posted: 10 Mar 2011 11:22 
ZordanN

Moim zdaniem jak dochodzi do tarła to tak mocno źle im nie jest

Abstrahując od temu, przyznacie, że to wręcz książkowe zdanie :-). Tak sobie pomyślałem, że można by utworzyć zbiór typowych odpowiedzi przytaczanych przez akwarystów dla danych sytuacji i to jest jedno z takich właśnie odpowiedzi.

Autor michal1313
Użytkownik
#152 - Posted: 10 Mar 2011 12:11 
moim zdaniem to rozmnożyłyby się i w misce bo to instynkt przetrwania i zachowania ciągłości populacji, więc to żaden wyznacznik

Autor pkubek
Użytkownik
#153 - Posted: 10 Mar 2011 13:44 
Zordan, w ciasnej klatce w zoo, małpy żyjące w naturze w stadach liczących setki sztuk też mogą się rozmnożyć.
Wszystko zależy od tego, jaką się ma konstrukcję etyczną. Ile się wie o danym zwierzęciu trzymanym w niewoli i jak się tę wiedzę wykorzystuje.
Nie masz 6 lat, sporo dowiedziałeś się o minimalnych potrzebach ryb. Co zrobisz z tą wiedzą - Twoja sprawa ale nie oczekuj, że ludzie, którzy sprzciwiają się Twojemu podejściu do zwierząt, będą Ci pomagać akceptując w milczeniu łamanie zasad, w które wierzą.

Autor admin
Admin
#154 - Posted: 10 Mar 2011 15:43 
Ja tylko napisze tyle.

Po co pytasz o porady jak ich nie słuchasz. Jak wiesz lepiej to....

Mnie nie chce się stale i ciągle pisać jak powinny być trzymane trofeusy. Robię to od 8 lat i jak widać....zawsze są tacy co wiedzą lepiej.

Marta

Autor ZordanN
Użytkownik
#155 - Posted: 11 Mar 2011 08:41 
Wczoraj wypłynęły jeszcze trzy małe, u dwóch samic są młode w pysku.

Po trzech miesiącach i z trzydziestu zmianach wystroju wnętrza uważam to za spory sukces!

A co do młodych wieżę że sobie poradzą.

Koniec tematu

Pozdrawiam

Strona  Strona 6 of 6:  « Previous  1  2  3  4  5  6 
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / Mały problem Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®