Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

Braki w silikonie w nowym zbiorniku

Autor bemben
Użytkownik
#1 - Posted: 4 Lut 2012 14:57 - Edytowany przez: bemben 
Witam,
Kupiłem wczoraj nowy zbiornik Wromak 100x50x50 i w jednym rogu brakuje na styku szyb sylikonu, taka 2 mm przerwa od spodu zbiornika (na zewnątrz), mniej więcej 15-17 mm długości. Od środka wydaje się być dobrze uszczelniony, nie widać żadnych braków w silikonie. Załączam zdjęcie dla zobrazowania, podświetliłem je latarką żeby lepiej było widać braki silikonu. Szczelności jeszcze nie sprawdzałem.
Pytanie czy trzeba ten brak silikonu korygować już teraz jeżeli zbiornik nie będzie ciekł? Nie chcę mieć niespodzianek w przyszłości.

https://picasaweb.google.com/lh/photo/4VGioFXfq4XX XDyJGJtwusi5s_lrl3COLzuD9bVDDFs?feat=directlink

Pozdrawiam
Krzysiek

Autor bemben
Użytkownik
#2 - Posted: 4 Lut 2012 15:02 - Edytowany przez: bemben 
.

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 5 Lut 2012 09:31 
Czy dla bezpieczeństwa nie lepiej wymienić ten zbiornik? Niby mała skaza, ale na dnie zbiornika.

Marta

Autor bemben
Użytkownik
#4 - Posted: 5 Lut 2012 11:07 
dziękuję :)

Zbiornik kupiłem w sklepie internetowym i jest z tym kilka problemów z transportem powrotnym i pakowaniem, ale chyba nie warto ryzykować.

pozdrawiam

Krzysiek

Autor jaosh
Użytkownik
#5 - Posted: 6 Lut 2012 13:48 
Jeżeli uważasz, że to wada fabryczna to transport powrotny powinien pokryć sklep. Takie są zasady w handlu przez internet. Faktycznie możesz mieć problem z zapakowanie tego baniaczka tak by sklep nie rościł sobie pretensji do tego.

Autor bemben
Użytkownik
#6 - Posted: 6 Lut 2012 21:19 
Tak mi się wydaje, sklep jest wydaje się ok. wiec zobaczymy :)

Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / Braki w silikonie w nowym zbiorniku Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®