Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

Problem z NCF-1000

Autor Yacek_L
Użytkownik
#1 - Posted: 22 Gru 2012 23:32 
Witam. zakupiłem właśnie (pod choinkę) w Akwarystyczny24.pl filtr NCF1000 i mam problem. Po instalacji, odpowietrzeniu...(...) odczekałem chwilę i....start. Filtr pracuje 6 sekund i wyłącza się. Wyjmuje wtyczkę i wkładam z powrotem, działa 4 sekundy, jeszcze raz 2, jeszcze raz 1, i jeszcze raz 1 i w końcu brak reakcji. Czekam 2 minuty i działa znowu 5,3,1,0. Czy to ja coś źle robię czy to objaw jakiejś wady filtra i trzeba go reklamować.

Autor Yacek_L
Użytkownik
#2 - Posted: 24 Gru 2012 09:20 
coś się zmieniło. po nocy rano pracował 73 sekundy i stanął. reszta prób uruchomienia jak wcześniej, po każdym włożeniu wtyczki działa coraz krócej. To tak jakby odcinało prąd i wirnik staje.

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 24 Gru 2012 10:01 
Nie znam tego filtra, ale zadam trywialne pytanie...czy przeczytałeś dokładnie instrukcje obsługi? Być może jest tam jakiś kruczek...

Inna uwaga, skontaktuj się ze sprzedawcą być może zna te filtry dobrze.

Marta

Autor Yacek_L
Użytkownik
#4 - Posted: 24 Gru 2012 19:32 
ha. Cała instrukcja jest drobnym druczkiem jak wkładka w pudełku z lekami.
Montaż jet banalnie prosty i zrobiłem wszystko jak trzeba. informacje z problemem już porozsyłałem nawet do importera, ale kiepski okres jest teraz na tego typu problemy. Czekam. Po świętach się wyjaśni.

Najbardziej rozczarowujący prezent jaki dostałem pod choinkę :(

Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / Problem z NCF-1000 Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®