Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

Schemat podłączenia oświetlenia

Autor Seibian
Użytkownik
#1 - Posted: 28 Mar 2006 16:52 
Witam Wszystkich.

Chciałem zamontować w moim akwarium oświetlenie T5. Mam statecznik VosslohSchwabe Type ELXc 239 i dwie świetlówki Ocean White.

Czy mogłby ktos z szanownych użytkowników Forum przesłać mi schemat jak to wszystko połączyć : jakich przewodów użyć , czy można całość podłączyć tak aby świetlówki zapalać pojedyńczo (przy użyciu jednego statecznika) , jak podłączyć sam statecznik ( z jednej strony ma 7 wyjść z drugiej 3 wyjścia gdzie podłącza się przewody są to chyba wejścia na wcisk ). Kiepski ze mnie elektryk i dlatego niechce niczego popsuć . Pozdrawiam wszystkich.(e-mail: Seibian@vp.pl)

Autor jabol
Użytkownik
#2 - Posted: 28 Mar 2006 20:04 
hmm...przeca schemat podlaczenia jest na stateczniku..

a najlepiej kupic oprawki bryzgoszczelne "na wcisk" ktore juz sa z przewodami

Autor Seibian
Użytkownik
#3 - Posted: 10 Kwi 2006 08:23 
Fajni że to ty pierwszy dałeś odpowiedź na moje pytanie. Oboje jak widze mieszkamy w tym samym mieście więc jak sobie nie poradze to może mi pomożesz. Na Skype zostawiłem swój nr.tel.kom. Pozdrawiam

Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / Schemat podłączenia oświetlenia Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®