Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

Przesiadka z 600 na 380L:-(

Autor Belgrano
Użytkownik
#1 - Posted: 14 Kwi 2006 13:16 
Witam.
Ze względów lokalowych miałem przenieść swoją 600 do teściowej do domku ale okazało się że stanowczo za duże więc postawię 380L mam mały rozgardiasz z rybami bo się gniota w mojej 300L. Mam pytanie co zaproponowac zamiast sumpa za filtrację do takiego akwa? Zastanawiam się nad pompa z gąbka jako wewnętrzna ale co na zewnątrz? Zastanawiam sie nad zrobieniem 2 akwarium mniejszego-filtra za nim z przegrodami. Jakiej wydajności pompe tam umieścić? Bawić się w jakieś wkłady czy dać żwir wapienny albo koral jako wkład? Oświetlenie T5 2x40W wystarczy?
No i znów zastanawiam się nad obsada a już się wszystko klarowało:-((. Co polecacie z ryb jesli ja będę doglądał akwarium 2 razy w miesiącu a na codzień przeszkole teścia. Mocna będzie zwykła Tanganika, Szczelinowce, Muszlowce i pokrewne ale moze coś innego??

Autor timus
Użytkownik
#2 - Posted: 14 Kwi 2006 13:33 
Najszczersze kondolencje bidaku ;(

Lepiej sobie odpuść i przeczekaj kłopoty lokalowe. Bo jak teściu będzie nie kumaty to co.....?

Marcin.T

Autor Belgrano
Użytkownik
#3 - Posted: 14 Kwi 2006 15:01 
Lepiej sobie odpuść i przeczekaj kłopoty lokalowe. Bo jak teściu będzie nie kumaty to co.....?

Narazie na poprawę się nie zanosi. A ja nie chcę zostawać przy 300 tce:-)). Teść się juz szkoliół jak odpoczywałem na różnych wakacjach więć da radę tylko zastanawiam się nad zwykła Tanga a Tropheusami:-))

Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / Przesiadka z 600 na 380L:-( Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®