Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

Tła na wymiar

Autor Darioo
Użytkownik
#1 - Posted: 29 Wrz 2013 08:37 
Witam , co sądzicie o tym tle z ciemnej skały ? czy ktoś może robił już tło na wymiar z tego linka ? cena też nie jest wygórowana jak za inne tła np pangea. Mi wyszło ok 400 zł do 375 l.

http://tlanawymiar.pl/#!prettyPhoto

Autor igi
Użytkownik
#2 - Posted: 6 Lis 2013 23:56 
cena jak cena najtaniej nie jest ale jakoś potężnie drogo też nie jest
ja kupiłem do akwarium 240x50x50 tj 600l tło diversa, docinane było z dwóch kawałków 150cm i 100cm. 150 podzielono na 2x75 i 100 musiałem ciąć ze względu na wzmocnienia i mnie wyniosło 320zł także oceń sam czy warto.jeśli ci sie podoba to ok nie warto oszczędzać chyba że,podstawowym kryterium jest twój budżet

rada: nie warto kombinować bo można przekombinować a to niestety kosztuje więcej niż się człowiek spodziewa to tak z autopsji

Autor Darioo
Użytkownik
#3 - Posted: 7 Lis 2013 06:57 
Z bólem portfela ale kupiłem tło 150x60 AQUATERRA TANGANIKA ROCKY GREY , staram się już nie myśleć ile kosztowało , ale jest zajebiście , mnie się bardzo podoba .

Autor Darioo
Użytkownik
#4 - Posted: 7 Lis 2013 06:59 
A ha powiem jeszcze tyle że o wiele mniej miejsca zajmuje niż PANGEA TANGANIKA ROCKY

Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / Tła na wymiar Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®