Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

Akwarium 80x70x70 lub 70x70x70

Autor mfryga
Użytkownik
#1 - Posted: 7 Gru 2015 12:52 
Witam serdecznie. Czy akwarium o takich wymiarach można zagospodarować pod mieszańców Tanganiki? Filtracja eheim 2080 + kaskada, oświetlenie lampa 70wHQI z żarnikiem 8000k. Proszę o podpowiedzi i sugestie

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 7 Gru 2015 14:20 
O matko:) tak oczywiście, fajna aranżacja i ksenotilapie, paracyprichromisy, muszlowce, sumiki, można fajnie poukładac taki zbiornik.

Ja dałabym do tego zbiornika parę Xenotilapia papilio i paracyprichromsy. Aranżacja fajna skalna w centrum zbiornika:)

Marta

Autor mfryga
Użytkownik
#3 - Posted: 7 Gru 2015 15:29 
No ja właśnie tak sobie pomyślałem. Synodontisy bardzo lubię. Miałem już je kiedyś w akwarium ale nie wiem czy nie za dużo robiłyby zamieszania Xenotilapiom?

Autor admin
Admin
#4 - Posted: 7 Gru 2015 16:17 
Ja nie proponuję synodontów do ksenotilapii. To jest propozycja do innego układu gatunków.

Marta

Autor mfryga
Użytkownik
#5 - Posted: 8 Gru 2015 10:33 
To jaki układ mógłby być alternatywą? Myślałem jeszcze np o dużych wysokich skałach i do tego Naskalniki lub Sczelinowce

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 8 Gru 2015 14:09 
Fajna była by spora grupa Telmatochromis vittatus i jakieś muszlaki do tego. Paracyprichromsi wtedy u góry.

Na julidy raczej zbyt mały, no chyba, że spokojniejsze J. sp. Gombi lub J. dickfeldi.

Marta

Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / Akwarium 80x70x70 lub 70x70x70 Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®