Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

Problem z grubością szyby w akwarium

Autor kulus12
Użytkownik
#1 - Posted: 8 Kwi 2016 18:02 
Witajcie, mam problem zamówiłem zbiornik o wymiarach 110x75x80h z szyby 15mm dziś przyjechały elementy do klejenia z szlifierni i okazało się, że wykonali rozkrój ze szkła 12mm bo tak im wyszło z katalogu, który u nich funkcjonuje. Akwarium będzie miało dwa stabilizatory 95x7 i spięcie poprzeczki o szerokości 12 cm na środku. Dodam, że szyby są szlifowane na półokrągło na każdej krawędzi, a nie tylko zatępiane jak często to bywa w akwariach pod wymiar co dodatkowo zmniejsza możliwość pójścia rysy. Pytanie czy to wytrzyma przy tej wysokości zbiornika i czy ktoś na forum ma może podobny zbiornik? Muszę podjąć decyzję do jutra, a oczekiwanie na grubsze szkło jest dla mnie problemem bo wstrzymuje mi remont mieszkania.
Ps. proszę się nie gniewać jeżeli ktoś natknie się na ten sam temat na innym forum ponieważ sprawa jest dla mnie gardłowa stąd chwytam się każdej możliwości.

Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / Problem z grubością szyby w akwarium Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®