Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

beczki-przeprowadzka 160l

Autor jacekkudla
Użytkownik
#1 - Posted: 2 Sier 2006 14:31 
Muszę od znajomego przeprowadzić baniak 160 litrów i potrzebuję do tego celu beczkę 80-100 litrów by przweiżć też wodę z dojrzałego baniaczka by nie startować baniaka od nowa (nie mam na to czasu)
Czy ma ktoś pomysł gdzie taką beczkę kupić/pożyczyć w miarę pilnie i jeszcze by nie zbankrutować????

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 2 Sier 2006 14:51 
Musi być to beczka spożywcza!
Są w marketach budowlanych, ale co nieco kosztują. A moze szczelnie zamykane wiadra po pokarmach ( 25l) ktoś moze Ci pożyczyć? Moze masz znajomy sklep akwarystyczny i coś takiego mają?

Marta

Autor timus
Użytkownik
#3 - Posted: 2 Sier 2006 14:51 
Niedawno były na alegro poszukaj!

Były do celów spozywczych.

Marcin.T <')))><

Autor timus
Użytkownik
#4 - Posted: 2 Sier 2006 14:55 

Autor jacekkudla
Użytkownik
#5 - Posted: 2 Sier 2006 14:55 
na allegro już patrzyłem, tyle że napisali że do celów spożywczych ale pewności mieć nie można bo tam sprzedają nie maniacy akwarystyki tylko komercyjnie zorientowani ludzie (nie dziwię im się:)) i wolałbym uniknąć niewiedzy lub komercyjnego przekłamania sprzedawcy, stąd zapytałem na forum....
Może mógłby ktoś z okolic wawy pożyczyć taką beczkę/beczki???? nawet komercyjnie:):)

Autor timus
Użytkownik
#6 - Posted: 2 Sier 2006 14:57 
Niech podeślą Cimdla pewności fotke tej beczki w tym miejscu gdzie jest znaczek przydatności do celów spożywczych. Taki widelec i obok kieliszek.

Marcin.T <')))><

Autor jacekkudla
Użytkownik
#7 - Posted: 2 Sier 2006 14:58 
podesłać mogą, ale Marcinie nie będzie pewności że pomimo znaczka nie trzymał tam ktoś paliwa lotniczego:) (dla celów hobbystycznych ale modelarskich:):)

Autor timus
Użytkownik
#8 - Posted: 2 Sier 2006 15:00 
Nie mam czasu szukać ale był tam łepek który ma firme robiącą lizaki i te beczki były po barwnikach spożywczych . Poszperaj dobrze!

Marcin.T <')))><

Autor jacekkudla
Użytkownik
#9 - Posted: 2 Sier 2006 15:02 
jak nie będzie innego wyjścia to tak uczynię, albo pojadę poprostu do sklepu (może jakiś supermarket??) i kupie beczkę i tyle, to będzie pewniejsze niż zakup w necie...
Chyba że ktoś się faktycznie trafi z okolic wawy chętny do pożyczenia:):)

Autor admin
Admin
#10 - Posted: 2 Sier 2006 15:09 
Czy masz może jakąś znajomą firmę akwarystyczną? Jak jeżdżą na wystawy muszą mieć takie beczki.

Kraków jest zbyt daleko - pożyczyłabym Ci.

Marta

Autor jacekkudla
Użytkownik
#11 - Posted: 2 Sier 2006 15:21 
Dziękuje Marto za podsunięcie pomysłu:)
przypomniało mi się właśnie że kolega ma firmę zakłądającą oczka wodne i da mi poprostu worki do transportu ryb do oczek wodnych w które wchodzi 10-15 litrów wody.... chyba nawet lepsze to będzie od beczki...
Dzięki też dla kolegi Marcina za podpowiedzi
Jacek

Autor timus
Użytkownik
#12 - Posted: 2 Sier 2006 15:41 
Tak naprawde to cokolwiek (naczynie) można wyłożyc folia i sprawa załatwiona.

Marcin.T <')))><

Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / beczki-przeprowadzka 160l Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®