Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna /

Pęknieta ośka Fluvala

Autor steepa
Użytkownik
#1 - Posted: 4 Paź 2006 23:53 
hej wszystkim
Jak zdarzy sie wam ,że porcelanowa ośka zostanie uszkodzona nie wydawajcie chorych pieniedzy na zakup nowej,ja zrobiłem tak
Piatek godz.17 stwierdzam pęknięcie ośki-sklepy zamknięte zbiornik pracuje na jednym filtrze
Sobota godz 9 AM jedyny sklep w mieście sprowadzimy panu ośkę za tydzień cena 70 pln
Sobota godz10 PM oglądam ośkę a następnie obcinam z nieużywanej kratki na grilla(takiej za 20 zł na CPN)pręcik odpowiadajacy dł ośki wciskam go do zużytego wkładu od długopisa wkładam do filtra żegnam się i.... filtr chodzi prawie rok dużo ciszej, żadnego spadku, wydajności,żadnedo śladu zużycia, nie boję sie wyciagać wirnika...koszt 0 pln.
ps zadzwoniłem po zlości do serisu powiedzieli nie ma materiału zastępczego na oskę oprócz porcelany
Pozdrawiam Was wszystkich dużo korzystam z Waszej pomocy ale się nie odzywam bo...taki jestem:)

Autor fazi64
Użytkownik
#2 - Posted: 4 Paź 2006 23:57 
Witam,
Super pomysl, ale jednak koszt jak piszesz nie zero ale 20 zeta ;))
Pzdr.
Fazi64

Autor steepa
Użytkownik
#3 - Posted: 5 Paź 2006 00:14 
fazi ale grill zostaje ucinasz ok 4 cm pręcika,kiełbaska nie przeleci:)gorzej jak ktoś nie ma wypisanego wkładu do długopisa:)wtedy koszty rosną.
Pozdr

Technika akwarystyczna Forum Tropheus Tanganika / Technika akwarystyczna / Pęknieta ośka Fluvala Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®