Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb /

Kwarantanna w małym akwarium

Autor krzychu
Użytkownik
#1 - Posted: 10 Sty 2007 23:14 
W piątek stanę się zapewne szczęśliwym posiadaczem 3 szt nowych trofków F0 . Pytanie jest następujące posiadam zbiornik 60x30x30 i w nim mogę przeprowadzić kwarantannę . Jest ustawiony w ciemnym miejscu i "dojrzały" woda taka sama jak w głównym . Czy nie jast za mały ? Jeśli jest ryby będą musiały trafić do głównego zbiornika . Dzięki za pomoc .
Krzysiek

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 11 Sty 2007 06:01 
Obawiam sie,z ę zbiornik mozę byc zbyt mały. To dorosłe ryby. Dla mnich moze to byc zbyt duży dodatkowy stres.

Marta

Autor krzychu
Użytkownik
#3 - Posted: 11 Sty 2007 06:46 
Czy narybek 2-3 cm wytrzyma 3-4 dni bez jedzenia ?

Autor Luna
Użytkownik
#4 - Posted: 11 Sty 2007 07:19 - Edytowany przez: Luna 
moje maluchy, mniejsze , były zmuszone nie jeść prawie tydzień i świetnie sobie radziły. Z tym, że na tle i kamlotach mam glony, więc miały jednak się czym pożywić, nie wiem jak sytuacja wygląda u Ciebie.
Luna

Autor krzychu
Użytkownik
#5 - Posted: 11 Sty 2007 07:23 
Glonu trochę jest tu i tam ;-)

Autor Luna
Użytkownik
#6 - Posted: 11 Sty 2007 07:46 
Więc myślę, że sobie poradzą.

Autor winiar
Użytkownik
#7 - Posted: 11 Sty 2007 08:31 - Edytowany przez: winiar 
krzychu!

Czy narybek 2-3 cm wytrzyma 3-4 dni bez jedzenia ?
Domyślam się, że chodzi o Tropheusy. To silne rybi i dadzą sobie radę. Przeczytaj wypowiedż Leszka [Rufus1] odnośnie głodówki jedo Xenotilapi Tembwe [wątek http://www.forum.tropheus.com.pl/index.php?action= vthread&forum=4&topic=1134&page=2#msg20116 ].
Rybki [również młodzieź] nie jadły pięć dni i nic im się nie stało, a Xenotilapie wg mnie są dużo bardziej delikatnymi rybami.

Marek

Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb / Kwarantanna w małym akwarium Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®