Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb /

To już jakaś paranoja.

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor trzcinka
Użytkownik
#31 - Posted: 31 Sier 2007 16:40 
Parametry kranówy ph 7,4 TO-13 Tw 13 No2-0 No3 0

Trofciarnia-(7 dni po podmianie wody) ph 7,7 TO-15 Tw 11 No2-0 No3 60-80mg/l (jest węgiel w kuble-dziś go wyjmuję)

Aksolotle ph 7,7 To 14 Tw 10 No2 < 0,3 mg/l No3 40-60 mg/L (codzienne podmiany po 10%-w wodzie sól w ilo,sci 2g/L)

Zaraz biore sie za podmiane wody.Mam nalaną do beczki-napowietrzam ją i wrzuciłam worek z węglem.Wode pobrałam przed czyszczeniem hydroforów_zadzwoniłam i wiem na pewno.

Momo to-mam normalnie stracha że znów sie cos stanie-no przecież tak nie może być-kurcze-abym bała sie pielęgnacji akwa.-dotychczas lubiłam to robić-a teraz-

A najlepsze jest to że oni tam w gminie -płuczą te hydrofory w piatki-a badania wody w sanepidzie są dopiero we wtorki.Jsk zadzwoniłami mówiłam gościowi że na pewno coś się dzieje z woda po tym czyszczeniu hydroforów-to tak jakby w ogóle nie wiedział o czym mówię-no bo niby niczego innego jak wody do przemywania złoża filtrującego nie stosuje.

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb / To już jakaś paranoja. Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®