Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb /

pokarmy suche

Autor tooold
Użytkownik
#1 - Posted: 13 Gru 2007 12:39 
Ale mnie znalazlas - wlasnie zamowilem D-50 Plus i D-Allio Tropicala ;))
Pzdr.
Fazi64


powiem tylko, że 2 tygodnie temu także kupiłem te dwa pokarmy dla swoich muszlowców

Autor fazi64
Użytkownik
#2 - Posted: 13 Gru 2007 13:22 
Witam,
I jak? D-Allio juz podaje moim rybom (roslino- i miesozercom) od pewnego czasu i wiem, ze dobrze go przyjely, ale co z D-50 Plus?
Pzdr.
Fazi64

Autor artkras12379
Użytkownik
#3 - Posted: 13 Gru 2007 13:27 
WITAM
Ja też od jakiś dwu tygodni zacząłem serwować swoim Xenom D-Allio. Spożywają go bez żadnego problemu ;-))) Nie było żadnego efektu "wybrzydzania".
pzdr
Artur

Autor fazi64
Użytkownik
#4 - Posted: 13 Gru 2007 13:34 
zacząłem serwować swoim Xenom D-Allio

Witam,
Cieszy mnie to Arturze, bo niedlugo i ja zaczne ;)))
Pzdr.
Fazi64
PS.
Od wczoraj w "ksenowisku" plywa stadko 9 szt. P. nigripinnis blue neon - co za widok!! A jakie bede mial widoki za niedlugo.....
F64

Autor tooold
Użytkownik
#5 - Posted: 13 Gru 2007 13:40 
wszystko dobrze z karmieniem

także zakupiłem Tropical Krill

Autor rufus1
Użytkownik
#6 - Posted: 13 Gru 2007 14:06 
Ja równiez podaję wszystkim swoim rybom, bez wyjątków Tropical D-Allio. Pokarm jest chetnie przyjmowany.
Podawałem również wcześniej wybranym juz gatunkom ryb D-50 Plus. Tu niestety zastąpiłem go granulatem Tetry Discus (taki ogolny pokarm), który rozcieram w możdzierzu i krótko mocze.

Kiedys podawalem tez Tropical Krill np. trofeusom razem z pokarmem roslinnym. Tez ryby chetnie go przyjmowały i wydaje mi sie ze po dluższym podawaniu ma niewielki wpływ na wybarwianie sie ryb.

Leszek

Autor artkras12379
Użytkownik
#7 - Posted: 13 Gru 2007 14:18 
Czyli Krzysztofie, w "Ksenowisku" dopiero będziesz miał kseny ;-)
Właśnie - jakie będziesz miał wtedy widoki.
Jeśli nie tajemnica, co za mięsojady będą się pluskać?
pzdr
Artur

Autor fazi64
Użytkownik
#8 - Posted: 13 Gru 2007 14:32 
jakie będziesz miał wtedy widoki

Witam,
Prosze bardzo:
X. ochrogenys "Ndole"'
A. dewindti,
A. leptura,
P. nigripinnis.
Pzdr.
Fazi64
PS.
A najprawdziwsze widoki mozna zobaczyc tu: http://szort.pl/wy8c0
juz sie nie moge doczekac na ksiazke Angelo Fitora...
F64

Autor artkras12379
Użytkownik
#9 - Posted: 13 Gru 2007 14:40 
No, no ;-)
Potem jakoś to leci i też kręci, ale nie wiem, może się ze mną zgodzisz, że planowanie zbiornika i całej otoczki z nim związanej, zakładanie akwa, wpuszczanie ryb i pierwsze obserwacje kręcą chyba bardziej ;-)))
pzdr
Artur

ps. zazdroszczę!!!!!

Autor fazi64
Użytkownik
#10 - Posted: 13 Gru 2007 14:49 
Witam,
Artur - Ty to juz przerabiales, a ja "biedny zuczek" dopiero zaczynam - a marzeniem moim sa rowniez "red princess" (ale to moze kiedys), ktorych u Ciebie przeciez "dostatek" ;))
A planowanie i zakladanie zbiornika to faktycznie duza (najwieksza) gratka i dziwie sie tym wszystkim, proszacym o ustalenie obsady (pozbawiaja sie przeciez takiej przyjemnosci).
Pzdr.
Fazi64

Autor artkras12379
Użytkownik
#11 - Posted: 13 Gru 2007 15:09 
W kwestii "dostatku" to daj tylko wcześniej cynk ;-)))

"A planowanie i zakladanie zbiornika to faktycznie duza (najwieksza) gratka i dziwie sie tym wszystkim, proszacym o ustalenie obsady (pozbawiaja sie przeciez takiej przyjemnosci)"

Krzyśku, nigdy nie rozumiałem i chyba nie będę w stanie zrozumieć tych osób - no ale cóż poradzić, będą pytać, będziemy starać się dobrze podpowiadać i radzić ;-)))

pzdr
Artur

Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb / pokarmy suche Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®