Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb /

Argent Cyklop Eeze

Autor aki
Użytkownik
#1 - Posted: 16 Paź 2008 15:40 
Witam, jeden z moich znajomych spytał mnie czy karmie młode tropheusy Argent Cyklop Eeze. Odpowiedziałem że nie. On na to że szkoda bo to bardzo dobry pokarm dla młodych i szybko na nim rosną. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś to stosuje i co o tym myślicie. Czy mogę także podawać ten pokarm dorosłym rybom ? ponieważ nie odławiam młodych. Prosze o porade.

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 16 Paź 2008 17:07 
Używam Argent Cyklop Eeze od dość dawna, zreszta pisałam o tym pokarmie na forum. Podaję go dorosłym i młodym rybom jako pokarm uzupełniający. Zwykle jako dodatek np. do Plankton Hikari lub do płatków i granulatu OSi. Zawsze dodaję go do namoczonego pokamu, bo jest mocno pylisty.

Sam lekko namoczony Cyklop podaję narybkowi muszlowców, xen, lepidiolamprologusów. To znakomity pokarm, ale jak zwykle trzeba podawac pokarm z rozwagą:))

Marta

Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb / Argent Cyklop Eeze Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®