Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb /

JBL Pomyślało o naszych podopiecznych

Autor twkw
Użytkownik
#1 - Posted: 9 Lis 2008 21:06 

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 10 Lis 2008 10:35 
Czy już używałeś, masz to?

Marta

Autor twkw
Użytkownik
#3 - Posted: 10 Lis 2008 10:53 
Niestety nie mam , nasze sklepy jeszcze tych pokarmów nie mają ale jeśli się pojawią w Polskich sklepach /liczę na panów ze sklepu internetowego w łodzi/ lub w sklepach Niemieckich kupię i zdam relację. Tak swoją drogą tanganicko-malawijskie hobby musi się rozwyjać dosyć szybko ponieważ coraz więcej firm tak nazywa swoje pokarmy lub umieszcza ryby z tych jezior na opakowaniach. Moda jakaś czy co.

Autor worton
Użytkownik
#4 - Posted: 10 Lis 2008 15:34 
E tam moda po prostu wczesniej czy pozniej do kazdego dociera, ze w Tanganice najciekawsze stfory zyja! ;)

Pozdrawiam.

Autor krzysiekgrab
Użytkownik
#5 - Posted: 31 Gru 2008 15:38 
Ostatnio przegladałem aukcje i natrafiłem na to:
http://allegro.plitem510858259_jbl_premium_spiruli na_40_puszka_250ml_oryginal.html

Zastanawiam się czy nie wypróbować tego?? Używał już ktoś może tej karmy??

pozdrawiam

krzysiek

Autor krzysiekgrab
Użytkownik
#6 - Posted: 13 Sty 2009 20:05 
witam

zaryzykowałem i kupiłem tą karmę :). Płatki są cieniutkie w dotyku przypominają mi folię:). Mają ciemny kolor(spirulina 36%) oraz intensywny zapach. Ryby od pierwszego razu zajadały się nim. Narazię nie widzę skutków ubocznych od podawania tej karmy. Oby tak dalej:). Może ktoś inny ma jakieś doświadczenia ze stosowania tej karmy??

pozdrawiam
krzysiek

Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb / JBL Pomyślało o naszych podopiecznych Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®