Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb /

Pokarmy dla młodych trofci

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor rambowskixx
Użytkownik
#31 - Posted: 25 Sty 2006 21:57 
Jacku czy ten plancto to mozna podawac bez reaktora czy najpierw hodowac go w reaktorze a pozniej podawac solowcom??? Bo te reaktory to tak widze najtansze powyzej 200 zloty:-) Sam plancto zas okolo 30 paru.

Łukasz

Autor JacekK
Użytkownik
#32 - Posted: 26 Sty 2006 10:03 
Łukasz to gotowy ..pokarm,, ... i rozmawiamy tu o dawkowaniu okolo 10 kropel na 1 litr dla artemi...bardzo wydajny....wez butelke 2 litrowa /plastik/ zaczep ja do deski ..od dolu w nakretce dziurke w ta dziurke wezyk powietrzny na surowo zeby szly duze bable poweitrzne /one robia ruch wody a od samego ruchu sie natleni/.. i masz gotowy reaktor..tylko Łukasz problem w tym ze do 1 stopnia/wyklucie/ wody sie nie zmienia potem nie widomo jak to robia ale wiem ze podmieniaja wode ...jak jajka z osnowkami to sol jodowana ...jak bez to sol bez jodu czysta /lub syntetyczna morska/....
Pozdrawiam

Autor sue
Użytkownik
#33 - Posted: 26 Sty 2006 19:39 
Jacku nie mogę się powstrzymać żeby nie spytać: co to są jajka z osnówkami??? Albo źle zrozumiałam, albo nie mam zielonego pojęcia o co Ci chodziło :)
Pozdrawiam
Magda

Autor sue
Użytkownik
#34 - Posted: 26 Sty 2006 19:49 - Edytowany przez: sue 
Po przemyśleniu dochodzę do wniosku, że pewnie chodziło Ci o cysty... No dobra, to teraz wytłumacz mi skąd Łukasz miałby wziąć na starcie jajka "bez osnówek"?
No i jeżeli możesz to napisz coś więcej o tej soli... Skąd biorą się te różnice w stosowaniu? Nigdy nie słyszałam żeby zalecano sól jodowaną? W czym ona ma pomóc "jajkom w osnowkach"?
Magda

Autor rambowskixx
Użytkownik
#35 - Posted: 26 Sty 2006 19:53 
No wlasnie w jodowanej to zbytnio sie wykluwac nie chca.

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb / Pokarmy dla młodych trofci Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®