Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb /

Witaminy!!!!!!!!!!

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2  
Autor JacekK
Użytkownik
#31 - Posted: 9 Lut 2006 10:03 
Marek jest on bardzo wydajny w porownaniu do innych witamin jesli o to pytasz i samo pytanie ile to tak samo jak bym ciebie zapytal ile mam sobie kupic aspiryny bo nie wiem czy starczy mi jedna paczka czy dwie...
Ale na serio 100 starczy ci na dlugo w 240 ...odnosnie kiedy podowac witaminy i jak ..bedzie lada chwila artykulik o tym /podsuneles pomysl/...
Pozdrawiam

Autor drozd
Użytkownik
#32 - Posted: 9 Lut 2006 10:27 
dzięki Jacku za info i czekam w takim bądź razie na artykuł... wiem że ilość podawanych witamin to sprawa indywidualna każdego zbiornika i obsady ale preparaty witaminowe tak jak wszystko mają pewnie swój termin ważności a jako że nie miałem jeszcze z Biovitem do czynienia niechciałbym go kupic za dużo żeby mi się w międzyczasie przeterminował a zdrugiej strony jak bym kupił go za mało i dajmy na to po miesiącu w buteleczce ujrzałbym dno tez byłoby nefajnie... ale skoro 100 starczy ci na dlugo w 240 to i tak już wiem dużo...

pozdrawiam,

Marek

Autor danlack
Użytkownik
#33 - Posted: 24 Lut 2006 09:32 
Wczoraj dostalem informacje ze sklepu um-um.pl ze Aquamedic wycofuje sie ze sprzedazy Biovitu ???

Czy ktos moze to potwierdzic ?

A przy okazji pytanie czy mozna witaminy kupic w wiekszej ilosci i przechowywac np. w zamrazarce lub tylko w lodowce (bo np. zamrazanie im szkodzi) i jak dlugo mozna je trzymac w takich warunkach.

Autor danlack
Użytkownik
#34 - Posted: 24 Lut 2006 10:50 
odpowiedz z aquamedic co do biovitu

Nie, absolutnie. Jest to jeden z najlepiej sprzedających się preparatów (bo jest bardzo dobry). W zeszłym miesiącu sprzedaliśmy blisko 50 sztuk (cały nasz zapas) w niemczech mają jakiś banalny problem z etykietami na pojemniczki, dlatego nie będzie preparatu przez jakieś 2 tygodnie. Potem powinno wrócić do normy.

Biovit został wycofany, a w to miejsce wprowadzono aquabiovit z ulepszoną formułą.

Autor danlack
Użytkownik
#35 - Posted: 24 Lut 2006 10:51 
Mysle, ze conajmniej polowe wykupili akwarysci z tego forum :-)))) - chyba nam jakis rabat nalezy sie w Aquamedicu :-)

Strona  Strona 2 of 2:  « Previous  1  2 
Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb / Witaminy!!!!!!!!!! Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®