Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb /

co zrobić z takim tropheusem

Autor jwiecor
Użytkownik
#1 - Posted: 16 Gru 2009 11:45 
witam
co mam zrobić z 1 szt. dubois F1 wielkość 3-4 cm. akwa 600 l od 2 miesięcy zalane, w niedzielę wpuściłem docelową obsadę 15 szt. dubois F1 (3-4 cm) + 25 szt. chimb F1 (3 cm). ryby były przesyłane przesyłką konduktorską (profesjonalnie zapakowana w podwójne worki z powietrzem w styropianowe pudło), aklimatyzowane zgodnie z zalceniami z forum, pierwsze karmienie osi spirulina we wtorek, parametry wody T 25,0 pH 8,5 NO2 0,0 NO3 15-20. mam problem z jedną dubois dopiero po zapaleniu światła w poniedziełek stwierdziłem że jedną z dubois większość czasu pływa na lewym boku natmiast za głową ma niewielkie zgrubienie śr. 3 mm i jest jakaś taka zdeformowana (pozostałe rybcie w doskonałej kondycji). ryba pływa żwawo po całym zbiorniku, chętnie je.
czy zostawić ją i potraktować jako dobór naturalny?.
czy mogła ona ulec jakiemuś mechanicznemu uszkodzeniu podczas przesyłki?

ps. sprzedawca zobowiązał się do zwrotu kosztów ryby

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 16 Gru 2009 13:27 
Być może ryba jest zdeformowana naturalnie. Czy masz zdjęcia tej ryby?

Marta

Autor jwiecor
Użytkownik
#3 - Posted: 20 Gru 2009 14:04 
niestety moją zabawkową cyfrówką od 2 dni próbuję zrobić zdjęcia i wg mnie żadne nie nadaje się do pokazania bo nic nie widać, będę go obserwował

Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb / co zrobić z takim tropheusem Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®