Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb /

nowy pokarm

Autor milano777
Użytkownik
#1 - Posted: 15 Gru 2010 20:43 
Witam i mam pytanie .Czy trofom mogę podać hikari cichlid staple a jeżeli tak to czy się go namacza.Za odpowiedź dziekuje

Autor sander
Użytkownik
#2 - Posted: 15 Gru 2010 20:48 
milano777 temat stary jak sam pokarm, który oczywiście podać możesz a namaczanie to temat jeszcze starszy i jedni namaczają inni nie ja np. należę do tych drugich.

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 15 Gru 2010 20:51 
Nie bardzo miałam ostatnio czas - czy pojawiły się ostatnio nowe, godne uwagi pokarmy dla roślinożerców? Ktoś coś testował nowego?

Marta

Autor jaosh
Użytkownik
#4 - Posted: 15 Gru 2010 21:43 - Edytowany przez: jaosh 
należę do tych drugich.

Ostatnio nabyłem Hikari i się zastanawiam, gdyż należę do tych pierwszych, czy rybom nie stanie w gardle nie namoczony pokarm?? Twarde te granulki są dlatego po pierwszym razie jak zobaczyłem, że moi podopieczni maja problem z gryzieniem zacząłem namaczać. A Ty się nie boisz Sander?

Autor sander
Użytkownik
#5 - Posted: 15 Gru 2010 21:59 
Ja nigdy nie namaczałem i nie namaczam. Namaczanie uważam za błąd powodujący utratę właściowści karmy. Nigdy nie namaczałem ani odłowom ani F1 czy Fx-om niezależnie czy to drapieżniki czy peryfitonożercy, osobniki młode czy dorosłe. Czy w domu czy w sklepie wszystkie moje ryby jedzą na sucho i ani razu nie było z tego powodu problemów.

Autor milano777
Użytkownik
#6 - Posted: 15 Gru 2010 22:05 
dzięki za szybką odpowiedź

Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb / nowy pokarm Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®