Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb /

sól akwariowa niebieska

Autor Krzysztofs
Użytkownik
#1 - Posted: 2 Cze 2012 17:57 
Witam interesuje mnie co sądzicie o stosowaniu soli akwariowej niebieskiej (dako-art)pisałem już w poprzednich tematach o moich pupilach tylko że dziś zauważyłem u nie których ryb nitkowate odchody ryby nie jedzą narazie zauważyłem u 3 szt. Czy glodówka i ta sól może pomoc?obsada 22 kachese zbiornik 375

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 3 Cze 2012 11:36 
Sól akwarystyczna - wg mnie tylko może zaszkodzić. Opisz dokładnie objawy chorobowe u ryb, sprawdź innym testem N03.

Marta

Autor Krzysztofs
Użytkownik
#3 - Posted: 3 Cze 2012 11:52 
niby jest zawyżone bo trzyma się w granicach 30 co drugi dzień podmieniam wodę po ok.50 litrów drugi dzień mają glodówkę i widze że niektóre podpływają do szyby jak się podchodzi ale jeszcze to nie to na początku jak je przywiozłem to było szaleństwo mało co z akwa niepowyskakiwały za pokarmem

Autor Krzysztofs
Użytkownik
#4 - Posted: 3 Cze 2012 11:57 
może ja się czepiam choroby a to wina agresywnego samca sam zajmuje większą część akwarium a reszta ma tylko 1/3 zbiornika tylko wybiera sobie jakąś samice do tarła trochę potańczy koło niej i znowu ją do do kąta i większa część zbiornika należy do niego

Autor admin
Admin
#5 - Posted: 3 Cze 2012 14:51 
Piszesz, że masz problem, ale nie odpowiadasz na zadane pytania. Opisz wygląd i zachowania ryb. Niby masz ryby od jakiegoś czasu, a zachowujesz się jakbyś miał je od kilku dni.

Wygląd:

odchody, oczy, barwa łusek.....

Zachowania - co znaczy statyczne, czy podchodzą do jedzenia, jedzą czy wypluwają pokarm?

Samca miałeś czasowo odizolować, zrobiłeś to?

Nikt nie jest jasnowidzem i nie oczekuj pomocy bez podania danych.

Marta

Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb / sól akwariowa niebieska Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®