Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb /

Co moze być przyczyną zdechniecia mojych rybek????????????

Autor Ola123
Użytkownik
#1 - Posted: 8 Cze 2012 16:18 
Pewnego dnia a dokładnie 8 czerwca z samego rana zauwazyłam małe ślimaczki nie wiedziałam skąd sie tu wzieły wiec wpisałam w internecie i tam pisało ze mogły malutkie jajka śli maków przenieśc sie z nowo kupionymi rybami ale te ryba mam prawie od 2 miesiecy !! więc to chyba nie możliwe !! Ale po południu zauważyłam ze jedna z rybek skalar byłna samym wieszku akwarium lezał na boku i był cały biały i nie żywy myslałam ze to morze jakaś choroba ale ok.15 zauwazyłam ze kolejna ryba welonek tak samo wyglądał i był obok tych ślimakółw tak samo jak skalar. Przestraszyłam sie bardzo i gdy bardziej przyjzałam sie akwarium to zauwazyłam ze wszystkie nowe kupione ryby prawie wszystkie pozdychały.Zostały mi tylko stare i 2 nowe !! Czy to moze być przez te ślimaczki????????????????????????????????????????? ???????????????

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 8 Cze 2012 19:09 
A może napisz coś o zbiorniku (wielkość) temperatura, obsada ryb, parametry wody N02 i N03

Marta

Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb / Co moze być przyczyną zdechniecia mojych rybek???????????? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®