Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb /

Argo - Spirucell

Autor Alastor
Użytkownik
#1 - Posted: 3 Kwi 2006 13:06 
Witam

Czy ktoś testował pokarm Argo - Spirucell Aquaszuta? Skład wygląda dosyć sympatycznie jednakże z powodu braku opinii o tym produkcie chciałbym poznać Waszą. Zamierzam nim karmić Tropheusy.

Autor fazi64
Użytkownik
#2 - Posted: 3 Kwi 2006 13:43 
Opakowanie 100ml wlasnie do mnie dotarlo wraz z takim samym VegetalGran (zamowione w AquaSzut), ale jeszcze rybom ich nie dawalem. Mam zamiar je przetestowac w tym tygodniu.
Pzdr.
Fazi64

Autor timus
Użytkownik
#3 - Posted: 3 Kwi 2006 14:18 
No i znowu jakis pokarm ; )

Powiem tak!

Praktycznie każdy z pokarmów roślinnych na naszym rynku jest dla naszych podopiecznych bezpieczny. Używając dobrych (rekomendowanych) pokarmów takich jak OSI czy Hicari jako pokarmy podstawowe można uzupełniac diete tymi mniej znanymi. Jest to dobre urozmaicenie. Nie zapominajac o pokarmach pochodzenia naturalnego (szpinak mixy czy jakis robaczek od czasu do czasu)

To moim zdaniem jest kluczem do udanej hodowli UROZMAICENIE!!!

Marcin.T

Autor Belgrano
Użytkownik
#4 - Posted: 3 Kwi 2006 14:50 
A czy ktoś z was daje jeszcze od czasu do czasu Tropheusą zwykłe płatki wieloskładnikowe?? Np. Tropicala?

Autor Alastor
Użytkownik
#5 - Posted: 3 Kwi 2006 18:36 
No i znowu jakis pokarm ; )

Powiem tak!

Praktycznie każdy z pokarmów roślinnych na naszym rynku jest dla naszych podopiecznych bezpieczny.


Moze faktycznie za bardzo sie przejmuje ale odkąd z braku czasu niechcąc zrywać z akwarystyką przestawiłem się na tanganike gdzie na piedestale są ryby a nie rośliny zaczalem zwracać na nie baczniejszą uwagę :) Tym bardziej ze jestem przyzwyczajony do ryb za kilka a nie kilkadziesiąt złotych (F1)

Autor timus
Użytkownik
#6 - Posted: 3 Kwi 2006 18:45 
Chodzi mi tylko o to że należy podawac pokarmy dobre (jak wymieniłem powyżej) i reszte jako urozmaicenie. Podając raz na jakis czas pokarm nie zaówazymy negatywnych skutków.Co innego gdybysmy słaby pokarm podawali cały czas i to jako podzstawowy efekty były by widoczne gołym okiem.

Ps . Tak jako ciekawostke powiem Wam że mój kolega karmił nawet czasami trofcie nasionami trawy ale to bardzo rzadko i nie próbowałem tego nigdy. Oprucznich jakies roślinne pokarmy dla żułwi itp.

Marcin.T

Autor timus
Użytkownik
#7 - Posted: 3 Kwi 2006 18:47 
Aaaa!

Ja z Argo podaje raz na dwa tygodnie Artemin i Vegetal gran ale tez sporadycznie.

Marcin.T

Autor WojtekB
Użytkownik
#8 - Posted: 3 Kwi 2006 22:43 
Pokarmu Agro spirucel nie stosowałem ale używam Artemin i Natural dla proporczykowców, wydaje się być dobry porównywalny z pokarmami Tropicala klasy premium.

Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb / Argo - Spirucell Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®