Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb /

Obcieranie sie tropheusow ?

Strona  Strona 4 of 4:  « Previous  1  2  3  4  
Autor danlack
Użytkownik
#91 - Posted: 4 Cze 2006 15:30 
A podmieniłeś wodę?
Oczywiscie na koniec 5 dnia 25%.

Bogdan

Autor rufus1
Użytkownik
#92 - Posted: 4 Cze 2006 16:22 
Jak ryby Bogdanie?
Leszek

Autor danlack
Użytkownik
#93 - Posted: 4 Cze 2006 21:55 
Leszek,
wyglada ok, jedna ryba trzyma sie na uboczu (to ta co myslalem ze nosi, a moze i nosi pare ziarek ikry - choc po pysku nic nie widac). Samiec ja przegania od czasu do czasu z tego miejsca - poplywa chwile ze stadem i wraca do kata - i tak wkolo.

Skusilem sie dzisiaj i sypnalem szczypte Sera Flora (za co przepraszam i serdecznie zaluje) - zagotowalo sie w zbiorniku przez sekunde - wszystkie ryby (lacznie z ta z kąta) rzucily sie na pokarm, ale poczekam jeszcze z karmieniem z 2 dni. Choc ryb po tym byly jakis zywsze i poruszaly sie po calym zbiorniku.

B

Autor rufus1
Użytkownik
#94 - Posted: 4 Cze 2006 22:36 
Proponuje na poczatek za jakieś 2-3dni jak juz chcesz karmic ryby bardzo malutkie porcje i mniej w ciagu dnia. Nalezy pamietac że one sa po dłuższej glodówce. Poźniej co 2 dni mozna powoli porcje zwiekszać.
Pamietajmy o głodówkach w tygodniu. dorosłe ryby moga jesc 2-3 razy w ciagu dnia i to im wystarczy (male porcje). Chodzi o to żeby zawsze przed karmieniem ryby zachowywały sie tak jak teraz u Ciebie.
Leszek

Autor trzcinka
Użytkownik
#95 - Posted: 4 Cze 2006 22:44 
Oj Bogdan Bogdan -no strasznie Ci współczuję że musisz patrzeć się na ich głodne mordki i walczyć ze sobą głównie-ja mam łatwiej -do jutra wiecz ich nie będę widziała-no strasznie Ci współczuję wiem co się kłębi w Twoim serduszku.
No ale pewnie i tak Ciebie chyrną.

Trzymaj się:)))

Strona  Strona 4 of 4:  « Previous  1  2  3  4 
Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb / Obcieranie sie tropheusow ? Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®