Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb /

Chora na martwice rybka

Autor karolka
Użytkownik
#1 - Posted: 21 Mar 2017 18:09 
Witam,
mam problem ponieważ mój bojownik zachorował na martwicę około miesiąca temu, jednak została zdiagnozowana dopiero wczoraj. Wczoraj podałam lek i rybka zgubiła już część zaatakowanych chorobą płetw. Dzisiaj do akwarium dodałam sól zakupioną w sklepie akwarystycznym. Rybka jest apatyczna i chowa się oraz nie utrzymuje czasami równowagi oraz nie pływa za dużo, czego nie dostrzegałam przed podaniem leku FMC. Chowa się a nawet kładzie na podłożu, jednak spożywa podawane pokarmy. Czy to zachowanie jest normalne przy leczeniu, czy świadczy o zaawansowanym stadium choroby i małej szansie na wyleczenie i czy jest jeszcze możliwość wyleczenia mojej rybki? Czy ktoś z państwa miał podobny problem i jest w stanie pomóc, bądź doradzić? Dziękuję serdecznie. Chcem jeszcze wspomnieć, że choroba zaatakowała wszystke płetwy mnie więcej do połowy.

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 22 Mar 2017 08:49 
Martwica płetw to choroba wywołana przez nie nieprawidłowe parametry wody. Podaj parametry wody, N02, N03

Dlaczego tak późno reagujesz?

Marta

Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb / Chora na martwice rybka Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®