Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb /

Karmienie tropheusów

Autor mario
Użytkownik
#1 - Posted: 11 Sier 2006 12:03 
Cześć
Mam pytanie czy karmicie trofcie pokarmem Tropical Malawi ?
jak tak to jak często ?
Ja karmię je co trzeci dzień jednorazowo i widać że ten pokarm bardzo im smakuje.

Autor fazi64
Użytkownik
#2 - Posted: 11 Sier 2006 14:26 
Witam,
Smakuje, smakuje - ja tez go podaje trofeusom (i nie tylko) jako urozmaicenie diety - ryby bardzo go lubia.
Pzdr.
Fazi64

Autor mario
Użytkownik
#3 - Posted: 11 Sier 2006 16:22 
czyli bez problemu można stosować go częściej bo apetyt na niego mają ogromny :)
pzdr.
mario

Autor Mike
Użytkownik
#4 - Posted: 11 Sier 2006 20:49 
Ja go stosowalem 2 razy w tygodniu ale zmienilem go na marine tropical'a. Karmilem nim ok roku wiec spokojnie mozna go stosowac co najmniej 2 razy w tygodniu. Moze ktos podawal go czescej i sie wypowie.

Autor admin
Admin
#5 - Posted: 11 Sier 2006 21:07 
Ja podaje Marine OSI - 2 razy w tygodniu. Wcześniej używałam Marine Tropicala też 2 razy w tygodniu.

Marta

Autor robertk40
Użytkownik
#6 - Posted: 12 Sier 2006 11:10 
mario chciałbym przypomniec że to że trofciom smakuje to nie musi znaczyć że jest najlepszy i będzie im służył , ale jak by co to obserwuj odchody

Autor mario
Użytkownik
#7 - Posted: 12 Sier 2006 14:06 
Ja karmię je co trzeci dzień i w zachowaniu ich oraz odchodach nie ma żadnych zmian na opakowaniu pisze że jest to pokarm dla ryb roślinożernych
( pyszczaków z Malawi ) oraz innych pielęgnic
Pzdr mario

Żywienie i choroby ryb Forum Tropheus Tanganika / Żywienie i choroby ryb / Karmienie tropheusów Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®