Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Literatura Forum Tropheus Tanganika / Literatura /

Po prostu temat

Autor tasma
Użytkownik
#1 - Posted: 5 Lut 2007 12:59 
Widze ze ja dostalem jako pierwszy.
Jest artykul Marty o xenach. Jest tez logo PT. Czyzby szlo ku lepszemu w nowym roku ....

Przemek

Autor jarek_zgr
Użytkownik
#2 - Posted: 5 Lut 2007 13:11 
I co dobry artykulik?

Autor timus
Użytkownik
#3 - Posted: 5 Lut 2007 14:03 
A sądzisz że nasza Admin napisała cos złego ;) ?

Marcin.T <")))><

Autor jarek_zgr
Użytkownik
#4 - Posted: 5 Lut 2007 15:44 
Nie no, tylko chciałem znać Wasze opinie ;))))))

Autor tropheklm
Użytkownik
#5 - Posted: 5 Lut 2007 21:50 
Artykuł super. Czytam i szukam informacji o tych rybach od kilku tygodni a artykuł pozwolił mi uszeregować podział tych pieknych rybek. Najbardziej
wciagajace jest to że jeszcze wiele odnian do opisania i odkrycia .Tanganika kryje jeszcze wiele tajemnic .Drogi adminie rewelacja.
Pozdrawiam piaskomaniaków Łukasz

Autor admin
Admin
#6 - Posted: 6 Lut 2007 06:22 
Dzięki za miłe słowa -:))

Marta

Autor Malawi
Użytkownik
#7 - Posted: 6 Lut 2007 14:20 
Artykulik świetny, oby tak dalej

Autor rufus1
Użytkownik
#8 - Posted: 6 Lut 2007 14:39 
Krótko, zwięzle, bardzo interesujaco przedstawione poszczegolne gatunki Xen. Lektura tego artykułu na pewno jest bardzo pomocna przy rozpoznawaniu, ocenie i wyborze poszczegolnych gatunkow Xenotilapii do hodowli. Stanowi dobry "start" dla akwarystow ktorzy planuja hodowac te piekne, ciekawe i jeszcze nie poznane wnaszych akwariach ryby.

Kto nie czytal niech nadrobi te zaleglosci! naprawde warto!

Leszek

ps. Marto mam porobione rysunki do odrozniania w akwarium Xenotilapii papilio i X. papilio "sunflower" i palnuje je dodac do artykułu o nich.

Autor admin
Admin
#9 - Posted: 6 Lut 2007 14:46 
Super Leszku
Takie rysunki to genialny pomysł. Musimy jak najwięcej informacji starać się zamieścić na stronie i w gazetach.

Jak napisałam w moim artykule - to dopiero początek. Twój artykuł o zbiorniku dla piaskówek powinien byc następny w kolejności. Potem opisy gatunków w hodowli. Ja napiszę na 100% X. leptura.

Marta

Autor rufus1
Użytkownik
#10 - Posted: 6 Lut 2007 14:49 
Ja moge opisac to co mam lub mialem, czyli X. papilio (tak sie skalda ze mam papilio i suflower), x. ochrogenys, X. malonogenys, c. pleurospilus

Leszek

Autor winiar
Użytkownik
#11 - Posted: 6 Lut 2007 21:18 
Mam, dotarł!!!!
Napiszę tak - to miód na moje oczy !!!!! ;-))))
Super artykuł czyta się jednym tchem!

Marek

Autor fazi64
Użytkownik
#12 - Posted: 6 Lut 2007 22:20 
Witam,
Mam i ja!! Dobra robota Marto - w ogole ciekawe wydanie generalnie.
Pzdr.
Fazi64

Autor admin
Admin
#13 - Posted: 7 Lut 2007 06:03 
Tak poziom NA powoli wzrasta, to bardzo cieszy, bo naparwde jest ostatnio co poczytać.

Marta

Autor KatarzynaR
Użytkownik
#14 - Posted: 7 Lut 2007 09:13 
Pani Marto,

Już dawno miałam zapytać kiedy coś się ukarze w formie uporządkowanej na temat Xenotilapii. Teraz widze, że i Leszek z wielkim rozmachem coś planuje. Ja powiem tak: cieszę się że odwlekałam tak długo postawienie większego akwarium bo moje plany zupełnie uległy zmianie - zamiast jeden kolos dwa mniejsze, gdzie w jednym będą pływać pielęgnice piaskowe.

Wrażliwy człowiek ze mnie ;o) więc po przeczytaniu artykułu i obejrzeniu zdjęć nie mogłam spać w nocy (pierwszy zarejestrowany sen odbył się po godzinie czwartej), a rano z nabitym uśmiechem pierwsze co zrobiłam to otworzyłam jeszcze raz napisany przez Panią Martę artykuł ;o)

Z niecierpliwością czekam na więcej

Pozdrawiam,
Katarzyna

Autor pedro
Użytkownik
#15 - Posted: 7 Lut 2007 09:42 
W tytule tematu jest błąd. Artykuł ukazał się w NA, a nie w MA.
Wczoraj sugerując się tym szukałem w kiosku najnowszego numeru MA, jednak znalazłem właściwe czasopismo i po drodze na parking zabrałem się do czytania, czego o mało nie przypłaciłem potrąceniem przez samochód. Oj miała by mnie Pani Marta na sumieniu.
Wracając jednak do artykułu, jest on bardzo dobry i w pewnym stopniu zapełnia ogromną lukę, jaka istnieje w polskiej literaturze akwarystycznej na temat xenek. Prosimy i czekamy na więcej.

Autor admin
Admin
#16 - Posted: 7 Lut 2007 10:07 
Miłę słowa od Was słyszę. Dziękuje

Ale ostatnio mną całkowicie zawładnęły te ryby, czego odbiciem jest ostatnia dostawa. A będzie ich więcej:-)))

P.S.

Timus dzisiaj rano o 8-ej zamarł z wrażenia na widok X. sima.

Marta

Autor tasma
Użytkownik
#17 - Posted: 7 Lut 2007 10:33 
Marto
Moglabys wyedytowac temat watku? Nie chcial bym wprowadzac w blad.

Przemek

Autor timus
Użytkownik
#18 - Posted: 8 Lut 2007 07:20 
A jakie miałem płomyki w oczach na widok Red Princes i Spilopterus!

SZOK! Ale na dniach wrzuce filmiki ;)

Marcin.T <')))><

Autor tooold
Użytkownik
#19 - Posted: 8 Lut 2007 07:46 
wczoraj przeczytałem w pociągu - ciesze się z tego, bo oprócz innych walorów wpadło mi coś do głowy co wykorzystam w tym co piszę ;-)

Autor admin
Admin
#20 - Posted: 8 Lut 2007 09:02 
Moglabys wyedytowac temat watku? Nie chcial bym wprowadzac w blad.
Przemku:

jest jakiś problem z edycją tematów - wpisuje sie taki dziwny temat jak powyzej - musze sie skontaktowac z informatykiem.


Jurku - juz nie mogę doczekać się Twojego opracowania> bardzo nurtuje mnie ten problem z ornatipinnisami.

Marta

Autor timus
Użytkownik
#21 - Posted: 8 Lut 2007 13:09 
Ja także przecvzytałem w drodze powrotnej z Krakowa ;) Super artykuł Marto. a tak na prawde czytałem go dwa razy ;) Układając w głowie obsady zbiorników ;)

Marcin.T <')))><

Literatura Forum Tropheus Tanganika / Literatura / Po prostu temat Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®