Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Literatura Forum Tropheus Tanganika / Literatura /

TANGANIKA Magazyn

Strona  Strona 3 of 3:  « Previous  1  2  3  
Autor admin
Admin
#61 - Posted: 7 Lip 2007 06:42 

Autor worton
Użytkownik
#62 - Posted: 7 Lip 2007 09:33 
hehe :)))

a czemu nie ma wydawnictwa? :)

Autor admin
Admin
#63 - Posted: 7 Lip 2007 10:04 
Zaraz podeślemy info

Marta

Autor worton
Użytkownik
#64 - Posted: 7 Lip 2007 20:26 
O kurka :)). Lyso tak troche - chyba czas wziac sie za pisanie jakiejs ksiazki bo obciach :D

Pozdrawiam.

Autor Grzegorz Z
Użytkownik
#65 - Posted: 8 Lip 2007 09:08 
Witam
Od wczoraj, po spotkaniu z Martą i Robertem stałem się posiadaczem 1 numeru „Tanganika Magazyn”.
Moje odczucia są następujące – całość jest najwyższej jakości, począwszy od papieru, zdjęć , a skończywszy na słowie pisanym. Kiedy na spokojnie usiadłem w domu i zacząłem wnikliwie przeglądać to szczękami opadła. Spodziewałem się dobrego, ale to jest rewelacyjne i genialne.
Chcę pogratulować i podziękować wszystkim twórcom i autorom tego wydawnictwa.
Serdecznie pozdrawiam

PS . kto jeszcze nie zamówił niech się spieszy, bo jak się wieść rozniesie, może braknąć :))

Autor Alex
Użytkownik
#66 - Posted: 8 Lip 2007 11:07 
Witam

Własnie dostałem swoje egzemplarz,przeczytałem jeden artykuł i musze napisac ze jestem pełen podziwu.Zdjęcia-rewelacja a jakosc wykonania - po prostu BAJKA.Wszystko stoji na bardzo wysokim poziomie.Gratulacje.

Autor winiar
Użytkownik
#67 - Posted: 8 Lip 2007 16:40 
Szczęśliwcy....

Ja cierpliwie czekam i mam nadzieję, że poczta nie nawali....

marek

Autor tasma
Użytkownik
#68 - Posted: 8 Lip 2007 18:23 
Marku gdyby nie zachcialo Ci sie autografów to jutro magazyn by do Ciebie dotarł. A tak poczekasz do wtorku. Pozdrawiam w Krakowa. Przemek

Autor drozd
Użytkownik
#69 - Posted: 8 Lip 2007 21:34 
ja też czekam na niecierpliwie na mój egzemplarz... mam nadzieje że jutro poczta polska mnie pozytywnie zaskoczy i będę miał co czytać... :-)

Marek

Autor winiar
Użytkownik
#70 - Posted: 8 Lip 2007 22:04 
Marku gdyby nie zachcialo Ci sie autografów to jutro magazyn by do Ciebie dotarł. A tak poczekasz do wtorku.

Przemku - to mój wybór i wiem o tym doskonale.
Niemniej czekam z niecierpliwością.

Pozdrawiam

marek

P.S. Dziękuje Wam za podpisy

Autor duch
Użytkownik
#71 - Posted: 10 Lip 2007 09:08 
Witam.
No i ja mam swój egzemplarz:)Mogę powiedzieć tylko jedno-WIELKIE SŁOWA UZNANIA!!! dla pomysłowodawców,autorów artykułów i wszystkich zaangazowanych w powstanie Magazynu!!!!
Andrzej.

Autor fazi64
Użytkownik
#72 - Posted: 10 Lip 2007 22:39 
Witam,
I na mnie dzis po powrocie z pracy czekala przesylka (a nawet dwie) z pachnacymi swiezym drukiem egzemplarzami TM i Cichlid News. Jak myslicie - od ktorego zaczalem lekture?? ;)
Pzdr.
Fazi64

Autor makami
Użytkownik
#73 - Posted: 10 Lip 2007 23:06 
Wracając dzisiaj z rodziną z wczasów zajechałem do Tropheusa i nabyłem parę T. Temporalis Mbita oraz Magazyn Tanganika. Zadowolony zaniosłem ryby do samochodu. Magazyn wzięła żona. Zdziwiony spytałem gdzie gazeta. Mój skarb odpowiedział - Schowałam na tylną półkę żebyś na czerwonym nie czytał, chcę bezpiecznie dotrzec do domu:))
Kupujcie czytajcie REWELACJA!!!!
Pozdrawiam MaKami

Autor timus
Użytkownik
#74 - Posted: 11 Lip 2007 07:32 
brrrr... a ja jeszcze nie mam ;(

Marcin.T <')))><

Autor tasma
Użytkownik
#75 - Posted: 11 Lip 2007 07:35 - Edytowany przez: tasma 
gołebie pocztowe w deszczowe dni nie lataja ? ;)

P.

Autor admin
Admin
#76 - Posted: 11 Lip 2007 07:45 
Niestety dostarczenie przesyłki zależy od PP.

Uff.

Czekajcie, czekajcie-:)))

Marta

Autor rufus1
Użytkownik
#77 - Posted: 11 Lip 2007 11:15 
Marcinie do mnie, na daleka polnoc dotarl 9 lipca

Autor timus
Użytkownik
#78 - Posted: 11 Lip 2007 11:33 
Marcinie do mnie, na daleka polnoc dotarl 9 lipca

He he he!!! ;(

Może dziś ??????

Marcin.T <')))><

Autor winiar
Użytkownik
#79 - Posted: 11 Lip 2007 18:35 
Dotarł !

WOW!!!! Super, robi wrażenie!
Kilaka uwag:
-> Ciekawy skład - podoba mi się zdjęcie na którym jest Atto w tle a na nim jest tekst. Taki sam układ przy artykule o caudopunctatusie .
-> Super zdjęcia !
-> Bardzo mała ilość reklam, a dużo tekstu do czytania ;-)
-> Artykuły - nie wiem jeszcze nie czytałem [choć jeden znam prawie na pamięć ;-))]

Gratulacje dla Wszystkich!

Pozdrawiam

Marek

P.S. Dzięki za wpisy ;-)

Autor drozd
Użytkownik
#80 - Posted: 11 Lip 2007 20:02 
ja też już mam! TM to po prostu kawał dobrej roboty zarówno pod względem merytorycznym jak i technicznego składu.... ta gazeta faktycznie wyróżnia się od innych publikacji... też zwróciłem na zdjęcia na których jest tekst - rewelacja! bardzo mi się ten patent podoba... tak jest właśnie w tekście o kaudopunktatusach który po obróbce i składzie wygląda zawodowo choć pisał go 100% amator ;) Magdo, Przemku dzięki za piękne zdjęcia... a Adminom dzięki za umożliwienie wzięcia udziału w tej publikacji... to jest coś! taka mała uwaga mi się jeszcze nasuwa na gorąco - to tak naprawdę nie jest czasopismo tylko pozycja książkowa która powstała pod redakcją, pierwsza pozycja początkująca pewien cykl... nie, to zdecydowanie nie jest zwykła gazeta... nie wyobrażam sobie żeby ktoś kto nazywa się miłośnikiem biotopu przeszedł koło TM obojętnie, a wydaje mi się że i innobitopowcy też się skuszą a jak już sięgną po TM to ich mamy...w hobby oczywiście ;)

Marek

Autor bernard
Użytkownik
#81 - Posted: 11 Lip 2007 21:38 
a ja wciąż cierpliwie czekam... :)

Bernard

Autor Mike
Użytkownik
#82 - Posted: 11 Lip 2007 23:13 
Dzis poczytałem na spokojnie troszke i tak jak wyglądało na początku jest super.
Michał

Autor lesiu180
Użytkownik
#83 - Posted: 17 Lip 2007 00:11 
Przychdzę wieczorem z pracy tj po 23 i co na biurku leży Tanganika Magazyn wkońcu jest i u mnie Dzisiaj zdąrzyłem tylko przejżeć i jak na mnie robi ogromne wrażenie jest naprawdę SUPER Wielkie podziękowania dla Twórców i dla osób które włożyły wkład w powstanie tego Magazynu

Jestem pd wrażeniem papieru i zdjęć

Jutro zabieram się za czytanie najbardziej interesuje mnie artykół o Altolamprolagusach sp. "shell" już za dwa tygodnie będą pływać u mnie :)

Pozdrawiam

Łukasz

Autor tooold
Użytkownik
#84 - Posted: 17 Lip 2007 22:54 
Jutro zabieram się za czytanie najbardziej interesuje mnie artykół o Altolamprolagusach sp. "shell" już za dwa tygodnie będą pływać u mnie :)
także od niego zacząłem - bo swój znam i wiem chyba co w nim bym zmienił . Mam parę pytań , ale to potem ......

ps.dzięki za przesyłkę Marto

Autor Vepsik
Użytkownik
#85 - Posted: 19 Lip 2007 11:49 
Ja tez juz przeczytalem artykul o shellach i musze przyznac, ze tak jak reszta jest bardzo ciekawy. Jedyna rzecz, ktora mnie troszke irytuje w tym magazynie to fakt, ze przez niego sie nie moge w tej Anglii wyspac!! Ciagle, jak poloze sie poznym wieczorem z gazeta, to nie moge przestac czytac - tak wciaga. Niektore artykuly juz po kilka razy przeczytalem.

Strona  Strona 3 of 3:  « Previous  1  2  3 
Literatura Forum Tropheus Tanganika / Literatura / TANGANIKA Magazyn Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®