Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Literatura Forum Tropheus Tanganika / Literatura /

Cichlids - The Pictorial Guide - Volume One - Tepoot na E-bay

Autor fazi64
Użytkownik
#1 - Posted: 8 Paź 2007 09:04 
Witam,
Wlasnie udalo mi sie wylicytowac ww pozycje. Cena z dostawa do domu, po przeliczeniu wg kursu w PayPal - 128,00 PLN
Mysle, ze warto bylo i pragne polecic sledzenie aukcji literatury fachowej na stronach E-bay international (i nie tylko), bo mozna wyszarpac super perelki w wielu jezykach, za naprawde przystepne ceny.
http://rio.com.pl/opis.php/tytul/Cichlids-The-Pict orial-Guide-Vol-1.htm
Pzdr.
Fazi64

Autor tooold
Użytkownik
#2 - Posted: 9 Paź 2007 12:46 
ciekaw jestem - właśnie jak rozwiązujesz płatności - PayPal?

Autor fazi64
Użytkownik
#3 - Posted: 9 Paź 2007 14:30 
ciekaw jestem - właśnie jak rozwiązujesz płatności - PayPal?

Witam,
Zalozylem sobie konto w Inteligo (ale tu jest calkowita dowolnosc) i zlecilem stala, miesieczna wplate z mojego konta (nazwijmy go glownym).
W zaleznosci od potrzeb i "zuzycia" tej kwoty w danym miesiacu, moge go w kazdej chwili zasilic dodatkowa kwota. I tym kontem (Inteligo) posluguje sie w PayPal i innych transakcjach zagranica, nie majac wielkich obaw, ze ktos mi wiecej z niego wyciagnie, niz na nim jest, bo to nie jest konto debetowe. Polecam ten sposob wszystkim, chcacym sprobowac cos na zagranicznych aukcjach lub sklepach internetowych kupic, bo czasem mozna zlapac super okazje.
Pzdr.
Fazi64

Autor fazi64
Użytkownik
#4 - Posted: 18 Paź 2007 17:06 
Witam,
Album dotarl do mnie 16.X - wiec szybciej niz niejeden wylicytowany na Allegro produkt. A wyslany byl az z miejscowosci Mesa w Arizonie (US).
Sam album to glownie ryby z Jeziora Malawi i troche z Tanganiki - piekne zdjecia na dobrym papierze. Mowie Wam przegladacjcie aukcje na E-bayu lub np. na typowo akwarystycznym: http://www.aquabid.com
bo czasami mozna ustrzelic cos fajnego.
Pzdr.
Fazi64

Literatura Forum Tropheus Tanganika / Literatura / Cichlids - The Pictorial Guide - Volume One - Tepoot na E-bay Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®