Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Literatura Forum Tropheus Tanganika / Literatura /

Zapowiedz Nowej pozycji ksiazkowej!!!

Strona  Strona 3 of 3:  « Previous  1  2  3  
Autor admin
Admin
#61 - Posted: 8 Sty 2008 09:11 
Tak, ja juz wczoraj dostałam też. Ale w liscie mailoigowej niewiele chyba było "naszych" adresów?

Marta

Autor Sendog
Użytkownik
#62 - Posted: 8 Sty 2008 09:34 
Ja też się załapałem :)

Autor tymek666
Użytkownik
#63 - Posted: 8 Sty 2008 10:07 
Lista mailingowa była układana alfabetycznie, ja dostałem z paczką chętnych, który email zaczynał się na 'J'. Więc myślę, że sporo osób zapisało się na tą książkę.

Autor timus
Użytkownik
#64 - Posted: 19 Sty 2008 14:36 

Autor tymek666
Użytkownik
#65 - Posted: 19 Sty 2008 16:05 
To faktycznie chłopak się napracował. Już nie mogę doczekać się tej książki.

Autor tymek666
Użytkownik
#66 - Posted: 25 Sty 2008 21:48 
Książka już jest dostępna, dostawa do nas to 20 ojro :( Trochę sporo, czy zakładamy jakąś zbiorową dostawę?
Pozdrawiam,
Kuba

Autor Krzych
Użytkownik
#67 - Posted: 26 Sty 2008 14:58 
czy zakładamy jakąś zbiorową dostawę?

Warto przedyskutować ten temat. Czas na zamówienie w promocyjnej cenie mamy do końca lutego , więc jest parę dni na zastanowienie.Ponad 70zł za przesyłkę , to jednak sporo , chocią jeżeli nie będzie innego wyjścia...

Autor bernard
Użytkownik
#68 - Posted: 27 Sty 2008 00:07 
ja również chętnie przyłączę się do łącznego zamówienia

Bernard

Autor worton
Użytkownik
#69 - Posted: 27 Sty 2008 11:17 
Hej,

ja nie wiem czy da sie w ogole zamowic "grupowo" a jezeli sie da to nie wiem czy koszty wyjda znacznie mniejsze :/

Ktos cos kiedys kupowal paypalem? Jakies wskazowki? Mam konto w ing gdzie ponoc nie trzeba zamieniac gotowki na placenie zagranicznych tranzakcji :P ale... 70 ojro piechota nie chodzi ;)

Pozdrawiam.

Autor tymek666
Użytkownik
#70 - Posted: 27 Sty 2008 12:20 
@wonton, można zamawiać 'grupowo', potrzebny tylko wcześniejszy kontakt w celu obliczenia kosztów wysyłki. Kupowałem kiedyś przez PP, nie było problemów, ale to jeszcze za czasów, kiedy w Polsce nie było tego systemu. Więc teraz nie powinno być gorzej ;)
Pozdrawiam,
kuba

Autor MaciejMichalak
Użytkownik
#71 - Posted: 28 Sty 2008 10:34 
Ja sie piszę na zamawianie grupowe jesli ktos ma ochote. Zmniejsza to nieco koszty przesyłki. Kontakt na maila.

Autor bernard
Użytkownik
#72 - Posted: 11 Lut 2008 21:31 
Mam pytanie, czy może ktoś jeszcze nie zamówił tej książki i chciałby się zrzucić na dostawę? Nie bardzo wiem, jak się za to zabrać, ale chętnie się podłączę i dorzucę do kosztów przesyłki/

bernard

Autor admin
Admin
#73 - Posted: 13 Lut 2008 09:25 
Bernardzie

Ja juz zamowiłam i zapłaciłam 2 tygodnie temu - teraz niecierpliwie wyglądam przesyłki. Koszt przy zamówieniu 1 egzemplarza to 20Euro, dwóch 29 Euro, a trzech 35 Euro.

Mozna napisać maila do Angela, zapewne pomoże, jest raczej bardzo kontaktowy -:)

Marta

Autor admin
Admin
#74 - Posted: 15 Lut 2008 12:40 
No to ja już mam książkę -:))

Zdjęcia są niesawowite. To klasyczny album z dużymi zdjęciami i krótkimi opisami.

Marta

Strona  Strona 3 of 3:  « Previous  1  2  3 
Literatura Forum Tropheus Tanganika / Literatura / Zapowiedz Nowej pozycji ksiazkowej!!! Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®