Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki - Faq -
Literatura Forum Tropheus Tanganika / Literatura /

artykuł "Cyphotilapia frontosa..." w najnowszym nr MA

Autor marti
Użytkownik
#1 - Posted: 24 Lis 2008 14:13 
W najnowszym numerze Madazynu Akwarium 11-12/2008 zamieszczono artykuł Ada Koningsa na temat "Cyphotilapia frontosa".
Artykuł zawiera kilka ciekawych informacji odnośnie przebiegu tarła, siedlisk jakie zajmują te ryby. Autor opisuje też strategię polowania kyfotilapii na nierozbudzone jeszcze po nocy "Cyprychromisy"...

Autor sue
Użytkownik
#2 - Posted: 24 Lis 2008 14:18 
Dzięki za informację, jeszcze nie widziałam najnowszego MA. Zastanawia mnie tylko dlaczego Konings zawsze w Ma pisze o "frontozie" ;)

Magazyn Akwarium numer 1 (48) (marzec 2006)
specjalnie dla „Projektu Tanganika”
Ad Konings – Cyphotilapia frontosa – tanganicki „garbus”

“(…) Zdecydowanie spokojne zachowanie tych ryb oraz piękny wzór barwny, to dwa główne powody, dla których ta raczej duża tropikalna pielęgnica stała się tak popularna. (…)”

Hmm...
Magda

Autor admin
Admin
#3 - Posted: 24 Lis 2008 14:22 
Obawiam sie Madziu, ze jest to ten sam artykuł:)) Napisany dla nas i opublikowany w MA.

Takze jeszcze nie mam tego numeru.

Marta

Autor marti
Użytkownik
#4 - Posted: 24 Lis 2008 14:38 
Ad Konings – Cyphotilapia frontosa – tanganicki „garbus”

Obawiam sie Madziu, ze jest to ten sam artykuł:)) Napisany dla nas i opublikowany w MA.

Tak, tak ;)
To ten sam artykuł, niestety.

Autor worton
Użytkownik
#5 - Posted: 24 Lis 2008 17:32 
Huh bo to wszystko przez to, ze malo artykulow slemy do MA!
Musza powtarzac ;)

Literatura Forum Tropheus Tanganika / Literatura / artykuł "Cyphotilapia frontosa..." w najnowszym nr MA Top

Twoja wypowiedź Click this icon to move up to the quoted message

 

 ?
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®